AMA Agency sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy AMA Agency sp. z o.o.

AMA Agency sp. z o.o. jest agencją promocyjną zajmującą się kreowaniem, planowaniem i dostarczaniem rozwiązań marketingowych dla klientów biznesowych. Wdrażamy skuteczne koncepcje pomagające w osiąganiu celów firm. Tworzymy młody, kreatywny zespół osób , który indywidualnie podchodzi do każdego zadania.

Specjalizujemy się w produkcjach filmowo - reklamowych głównie na potrzeby portali internetowych. Tworzymy formy reklam wideo takie jak: wideo wizytówka, film reklamowy, wideo prezentacja, film promocyjny, film korporacyjny, wideo ogłoszenie. Dodatkowo tworzymy: felietony poradnicze, filmy dokumentalne, filmy making-of, wideo blogi, wywiady, relacje z imprez i reportaże.

AMA Agency zajmuję się również budowaniem marki i promocją firm w internecie. Pomagamy w stworzeniu pełnych kampanii reklamowych w sieci. Wyprodukowane przez nas filmy promujemy i pozycjonujemy na portalach YouTube, Vimeo, DailyMotion czy Flickr. Obsługujemy firmy w social media poprzez tworzenie i obsługę profili na portalach społecznościowych. AMA Agency tworzy również autorskie portale branżowe wpierające promocje firm.

Dodatkową działalnością AMA Agency jest organizacja różnego rodzaju wydarzeń, akcji promocyjnych i prezentacji produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Dane kontaktowe

536-895-804

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-02-25 12:40:14 | Ilość odsłon: 1020

Tagi