WENA

katalog firm

Branża: Marketing | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy WENA

Gdy potrzebują Państwo tekstu wyspecjalizowanego, tekstu użytkowego czy innego rodzaju tekstu na zlecenie, zachęcamy do skontaktowanie się z Weną. Wena jest wyspecjalizowana w pisaniu tekstów na zamówienie, oferując obszerny pakiet usług dziennikarskich.

Nie każda redakcja czy przedsiębiorstwo ma czas i odpowiednią ilość pracowników, aby wszelkie potrzebne artykuły opracowywać wewnątrz swojego teamu. Dlatego pracują tacy usługodawcy jak Wena. Właśnie tutaj mogą Państwo zamówić artykuły i mniejsze materiały do gazet i czasopism, magazynów specjalistycznych, biuletynów custom publishing, a także do zastosowania w przedsiębiorstwach. Copywriting Weny zawiera również pisanie tekstów użytkowych i reklamowych dla przedsiębiorstw.

Zamówienie w Wenie pisania tekstów to propozycja dla tych, którzy chcieliby zachować wartościowy czas zespołu redakcyjnego lub przedsiębiorstwa, powierzając te działania fachowcy. Wena gwarantuje swoim klientom pisanie tekstów na zamówienie, zgodnie z wytyczonymi przez klienta zaleceniami. Pracuje na materiałach przesłanych przez klienta, ściśle w oparciu o jego wytyczne, co do stylu i tematyki tekstu lub zajmuje się na jego zlecenie całą pracę; od wymyślenia odpowiedniego tematu, poprzez zgromadzenie stosownych materiałów i danych, potrzebnych do stworzenia artykułów, aż po etap samego pisania i potencjalnego korygowania tekstu. Usługi dziennikarskie Weny obejmują zatem także etap przygotowania do napisania artykułu, jeżeli takie jest zamówienie klienta.

Artykuły pisane przez Wenę dla zleceniodawców mogą stanowić różne gatunki dziennikarskie; od artykułu informacyjnego czy reklamowego, poprzez wywiady, reportaże, aż po teksty publicystyczne i felietony. Wena przygotuje również takie materiały, jak: kalendaria; notki biograficzne, przemówienia okolicznościowe i jubileuszowe; życiorysy, listy służbowe; ogłoszenia prasowe, komunikaty prasowe, komunikaty oficjalne; życzenia świąteczne, imieninowe, urodzinowe, ślubne, a także wspomnienia okolicznościowe czy prezentacje sylwetek.
Zapraszamy do wykorzystania usług Weny – fachowego autora tekstów na zamówienie!

Dane kontaktowe

info@witryny.waw.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-02-11 20:23:35 | Ilość odsłon: 949

Tagi