Motochemia

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Motochemia

Sklep Motochemia.pl oferuje akcesoria oraz kosmetyki samochodowe. Sprzedajemy również oleje samochodowe, filtry, chemię motoryzacyjną, wycieraczki samochodowe, żarówki do samochodów, produkty dla myjni samochodowych, warsztatów samochodowych, zakładów blacharsko lakierniczych.

Posiadamy duże stany magazynowe, co pozwala nam na ekspresowe wysyłki (do 48h) na terenie całego kraju. Zamówienia realizujemy poprzez firmę kurierską oraz Pocztę Polską. Oferujemy niskie ceny oraz wysoką jakość obsługi Klienta. Nasi pracownicy służą radą oraz pomocą naszym Klientom zarówno telefonicznie, mailowo jak i bezpośrednio w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Centralnej 51.

Istniejemy od 2010r. i od samego początku rozwijamy się bardzo dynamicznie. Naszym celem jest dostarczenie Klientom wszystkiego co związane z motoryzacją w najlepszych cenach.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, detalicznych, jak i sklepy motoryzacyjne, hurtownie, warsztaty, stacje paliw oraz instytucje (w tym rządowe). Profesjonalnie podchodzimy zarówno do pojedynczych Klientów, jak i dużych korporacji.

Dane kontaktowe

Motochemia
ul. Centralna 51
31-586 Kraków
www.motochemia.pl
sklep@motochemia.pl
tel. 512 802 277

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-02-10 19:05:59 | Ilość odsłon: 972

Tagi