Dorothy Studio | Fryzjer

katalog firm

Branża: Uroda | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Dorothy Studio | Fryzjer

Usługi które wykonujemy to min.:

1. profesjonalne przedłużanie włosów metodą keratynową przy wykorzystaniu najwyższej jakości włosów naturalnych. Ta metoda przedłużania włosów daje szeroki wachlarz możliwości doboru gęstości, długości, rozmieszczenia czy doboru kolorystycznego.
2. Czesania okazyjne tj. fryzury okolicznościowe, modne fryzury ślubne wykonane "ze smakiem", czesania koktajlowe czy fryzury komunijne
3. Strzyżenie męskie oraz damskie
4. Zabiegi regeneracji włosów
5. Sprawdzanie stanu włosa
6. fryzury komunijne

Gdy Szukamy odpowiedniego fryzjera najpierw szukamy jakichś dobrych opinii, chcemy zapoznać się z jego firmową stroną ale również chcemy wiedzieć czy fryzjer ten jest profesjonalny. Wiele z nas zapewne marzy aby skorzystać z usług fryzjera który np. kreuje również wizerunek gwiazd. Niestety jednak nie zawsze nas na to stać...

Jednakże Pani Dorota Wodzińska w swoim salonie fryzjerskim w Warszawie oferuje pełen profesjonalizm w rozsądnych cenach.

Czesała różne gwiazdy, czesała kandydatki na Miss Universe w 2008 roku. Dlatego też Oddając się w ręce Pani Doroty możesz mieć pewność, że będziesz zadowolona z usług oraz na pewno zaskoczy Cię pozytywnie efekt końcowy.


Studio Dorothy - posiada również w sprzedaży profesjonalne artykuły fryzjerskie. Odwiedź nas.

Fryzjer Warszawa Serdecznie Zaprasza.

Dane kontaktowe

Warszawa ul. Zimna 2

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-02-06 20:21:05 | Ilość odsłon: 981

Tagi