G.A.P. s.c.

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy G.A.P. s.c.

Można kupić u nas odzież outlet, końcówki kolekcji, nadwyżki magazynowe, odzież poreklamacyjną oraz odzież nową z szybkimi do naprawy defektami.

W naszej ofercie znajduje się odzież dziecięca, damska i męska – bielizna, spodnie, koszule, bluzki, koszulki t-shirt, spódnice oraz czapki, kapelusze i inne dodatki – z najnowszych kolekcji renomowanych marek (River Island, New Look, Coast, Warehouse, Oasis, Karen Millen, Monsoon, Marks&Spencer, Kookai, GAP, George i wielu innych).

Naszym atutem jest odzież modna, sezonowa, bardzo różna i wykonana z materiałów wysokiej jakości. Wzory i modele bardzo rzadko powtarzają się. Dzięki dużemu doświadczeniu i współpracy z wieloma partnerami handlowymi oferujemy odzież w atrakcyjnych cenach i tylko wysokiej jakości.

Jako jedni z nielicznych w branży nie posiadamy własnych sklepów i nie sprzedajemy bezpośrednio na detalicznie, co gwarantuje wysoką jakość, różnorodność i bogactwo naszej oferty. Sprzedaż odbywa się tylko w hurtowniach własnych lub partnerskich.

Naszą ofertę dedykujemy do szerokiej grupy odbiorców, którzy chcą wzbogacić i uatrakcyjnić swój asortyment: osób prowadzących sprzedaż internetowo, właścicieli sklepów typu butik i końcówki kolekcji oraz oferujących odzież używaną (często nazywaną secondhand).

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!

Dane kontaktowe

ul. 1 Armii Wojska Polskiego 9
15-102 Białystok

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-02-01 12:46:44 | Ilość odsłon: 864

Tagi