Kancelaria Radców Prawnych "Statima"

katalog firm

Branża: Kancelarie adwokackie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Kancelaria Radców Prawnych "Statima"

Kancelaria Radców Prawnych „Statima” M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: zastępstwo procesowe, reprezentacja w postępowaniu sądowym, spadki, obsługa prawna, kompleksowa pomoc prawna, rozwody itp.
Naszą Firmę wyróżnia szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że praca, którą wykonujemy jest słuszna. Nasi Mocodawcy mają poczucie bezpieczeństwa, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, informując na bieżąco o postępach w prowadzonych sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo w sądach i urzędach, godnie was reprezentujemy mając na względzie Państwa najlepiej pojęty interes.
Zaufało nam wielu Klientów, wśród których są przedsiębiorstwa i duże firmy, jak również Klienci prywatni. Szczególnie cieszy nas fakt, że pomogliśmy już tak wielu osobom potrzebującym porady prawnej oraz wsparcia w postępowaniu procesowym. Nasza skuteczność wynika z tego, że nigdy nie zostawiamy żadnych spraw nierozwiązanych. Efekt naszych działań jest tak bardzo zadowalający, ponieważ nie bagatelizujemy żadnej sprawy. Pracujemy zawsze na najwyższym poziomie i cieszymy się z faktu, że nasi Klienci to doceniają, stale z Nami współpracując.
Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Warunki współpracy ustalamy w sposób indywidualny, ponieważ każda sprawa wymaga odmiennego nakładu pracy, co wynika z jej poziomu skomplikowania.

Dane kontaktowe

telefon: +48 502 687 052

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-01-30 08:55:03 | Ilość odsłon: 1017

Tagi