Binaria Communications

katalog firm

Branża: Marketing | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Binaria Communications

Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej ze stolicy. Funkcjonuje przeważnie w takich obszarach, jak:
Komunikacja wewnętrzna
Komunikacja korporacyjna
Relacje z mediami.
Te trzy sfery są szczególnie ważne w każdej firmie, która chce być nowoczesna i otwarta na wyzwania. Czy jest to firma mała angażująca kilka współpracowników, czy średniej wielkości, czy też duża światowa instytucja, w której jest kilkaset, a często nawet kilka tysięcy osób. Każda organizacja musi albowiem komunikować się zarówno ze miejscowymi współpracownikami, partnerami, jak i kontrahentami. Brak działań w komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy firmy, oraz nienajlepszych opinii współpracowników, a także negatywnego odbierania na zewnątrz, a to w błyskawiczny sposób może przełożyć się na skutki biznesowe.
Również media, w tym media społecznościowe, odgrywają gigantyczną rolę w bieżących czasach, wobec tego wydajne stosunki z mediami są ważnym komponentem komunikacji organizacji z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications gwarantuje dobre i sprawne działania, a w głównej mierze charakteryzuje się znaczącą kreatywnością i skutecznością w działaniach z tych trzech obszarów. Wieloletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją liderówszefów nabyte w pozostałych instytucjach przy projektach komunikacyjnych jest zapewnieniem dobrze wykonanej komunikacji we wszystkich dyscyplinach instytucji.

Dane kontaktowe

ul. Nowoursynowska 130

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-01-28 14:36:38 | Ilość odsłon: 992