Grupa IBC

katalog firm

Branża: Gastronomia | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Grupa IBC

Firma IBC Grupa, skupiającą trzy niezależne spółki. Dzięki wspólnej koncepcji marketingowej oraz know-how, na które składa się wielkie doświadczenie docierają do szerokiego kręgu odbiorców i gwarantują im kompleksową obsługę.

Kolejną grupą usług oferowaną przez Grupę IBC są profesjonale projekty technologiczne, które spełniają wymagane normy oraz przedstawiciel uprawnionego zakładu kominiarskiego.

Minibrowary, restauracje, stołówki, hostele, piece rational, disco bary, zmywarki Hobart czy też puby mogą liczyć na najlepszej klasy urządzenia gastronomiczna do sprzedaży napojów oraz sprzęty do wyposażenia kuchni.

Ponadto wspomniana firma jest wyspecjalizowana w pełnym serwisie i naprawach urządzeń dla gastronomi, min. takich jak zmywarkifirmy Hobart i wiele innych. Zebranie w jednej marce tak szerokiej oferty pozwala wyjść naprzeciw oczekiwaniom i pragnieniom nawet najbardziej wymagających klientów. Grupa IBC to firma, która wciąż dąży do poszerzania własnej ofertystale poszerzając ją o nowe pozycje.

Dane kontaktowe

Grupa IBC:
Łosice 25

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-01-03 18:10:25 | Ilość odsłon: 1027

Tagi