AR EduProjekt

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy AR EduProjekt

Firma AR EduProjekt to specjalistyczne korepetycje z budownictwa, mechaniki oraz wytrzymałości materiałów. Oferta skierowana jest głównie do uczniów i studentów kierunków technicznych, którzy mają pewne problemy z przyswojeniem materiału.

Nie wątpimy, że doświadczony korepetytor budownictwa i mechaniki Rafał Mstkowski pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i przeprowadzi przez meandry technicznych zagadnień. Za Rafałem stoi tytuł magistra inżyniera Politechniki Krakowskiej oraz siedmioletnie doświadczenie przy udzielaniu korepetycji z w/w przedmiotów. Rafał stwarza swoim uczniom idealne warunki do nauki: korepetycje odbywają się w Sosnowcu (indywidualnie lub w niewielkich, 2-4 osobowych grupach), z dojazdem do klienta w całym Górnym Śląsku (Chorzów, Gliwice, Zabrze, Katowice) i Krakowie, istnieje również możliwość korepetycji online. Tym samym tryb korepetycji jest całkowicie zindywidualizowany i dostosowany do możliwości ucznia.
Dokładna oferta korepetycji AR EduProjekt znajduje się na ich stronie internetowej. Niemniej warto ją w tym miejscu chociażby streścić. Tak więc propozycja AR EduProjekt obejmuje:

- korepetycje z mechaniki - w tym takie zagadnienia, jak obliczanie reakcji, sporządzanie wykresów i układów złożonych, nauka geometrii mas oraz metody sił i przemieszczeń;

- korepetycje z budownictwa - projektowanie domków jednorodzinnych, parkingów, budynków wielokondygnacyjnych, dróg;

- korepetycje z wytrzymałości materiału;

- korepetycje z innych zagadnień, m. in. obsługi programu AutoCAD i tworzenia rysunku technicznego.

Dane kontaktowe

Rafał Mstkowski
ar-eduprojekt.pl
kontakt@ar-eduprojekt.pl
+48 781 330 467
Kolonia Wągródka 8a, Sosnowiec

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-12-04 21:44:14 | Ilość odsłon: 882

Tagi