Strefa 3D

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Strefa 3D

CENTRUM ROZRYWKI STREFA 3D to nietypowe miejsce jakiego nie znajdziecie nie tylko we Wrocławiu, ale także w Polsce. Strefa 3D to nowoczesny lokal, który postawił na nowy wymiar wrażeń i jest ciekawym połączeniem tajemniczej przestrzeni technologii ze światem rozrywki.
Cały obiekt wystrojem nawiązuje do wyjątkowych we Wrocławiu miejsc. Nie trzeba ze znajomymi wybierać się na wędrówkę po mieście żeby zobaczyć miejsca, które są dla niego charakterystyczne. Tramwaj, Most Grunwaldzki, galeria zdjęć z panoramą Wrocławia, ławki z parku lat 90-tych, sprawiają, że mamy wokół siebie miasto w pigułce. Wszystko w jednym miejscu, miejscu, w którym możemy się doskonale zabawić i aktywnie spędzić czas.
STREFA 3D zaprasza na 4 nowoczesne tory do gry w kręgle (bowling), które zapewnią wszystkim niezapomnianą zabawę. Żądni sportowych wrażeń mogą śledzić największe wydarzenia sportowe na doskonałej jakości projektorach. Zapraszamy też na PARTY 3D w okularach trójwymiarowych!!! Technologia 3D sprawi, że zabawa nabierze nowego wymiaru, nieznanego dotąd wymiaru. Tego nie znajdziecie nigdzie indziej.
Spragnionych gości zapraszamy do baru na zimne napoje, koktajle owocowe, i kolorowe drinki, które z pewnością ostudzą wszelkie emocje. Znajdziecie u nas także coś do jedzenia jeśli poczujecie się głodni nie tylko wrażeń.
Nasze Centrum Rozrywki znajduje się w sercu Wrocławia, na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Szewskiej /budynek Centrum Szewska/.
Rezerwacje pod numerem 796 609 820 i pod numerem GG 44424944.
Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na naszej stronie www.strefa-3d.pl

Dane kontaktowe

Rezerwacje pod numerem 796 609 820 i pod numerem GG 44424944.
Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na naszej stronie www.strefa-3d.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-11-10 16:34:51 | Ilość odsłon: 1007

Tagi