AQUA-LIVE Export - Import s.c.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Żarki

Opis firmy AQUA-LIVE Export - Import s.c.

AQUA-LIVE zajmuje się produkcją oraz sprzedażą oczyszczalni ścieków, zbiorników z tworzyw sztucznych, zbiorników graniastych z wzmocnieniem stalowym, szamb przydomowych, przepompowni, studzienek wodomierzowych, basenów.

NATURALNIE CZYSTE - poprawa stanu środowiska naturalnego.

AQUA-LIVE zapewnia profesjonalna obsługę, fachowe doradztwo i wysoki poziom wykonawstwa. Na nasze wyroby posiadamy wszelkiego typu niezbędne certyfikaty jakości.

Oferujemy wysokiej klasy produkty o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Są one łatwe w codziennym użytkowaniu, spełniają wymagane w Polsce normy i wymogi techniczne, przez co dają gwarancje bezpiecznego użytkowania. Nasza praca koncentruje się na szybkiej i profesjonalnej obsłudze Klientów. Oferujemy nie tylko sprzedaż produktów, ale również szeroko rozumiane doradztwo techniczne i prawno-administracyjne. Na co dzień współpracujemy z projektantami, tak więc w naszej ofercie Klient otrzymuje od razu projekt na budowę oczyszczalni.Zapraszamy do korzystania z naszych usług, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na każde z Państwa pytań, dotyczących stosowania naszych produktów.

Dane kontaktowe

AQUA-LIVE Export - Import s.c.
ul. Astrów 15
42-310 Żarki
34 3148578
508 363 085

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-10-08 14:20:17 | Ilość odsłon: 1148

Tagi