Softelnet S.A.

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Softelnet S.A.

Softelnet jest producentem, dystrybutorem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych.Firma od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji, handlu, przemyśle, ubezpieczeniach oraz sektorze utilities.

Kluczowymi produktami Softelnet jest oprogramowanie z rodziny Ksavi: Auditor, Workforce, Monitor, MVNO, Learning i Workflow.

Aplikacja internetowa Ksavi Auditor przeznaczona jest dla każdej firmy dążącej do wzrostu jakości świadczonych usług i sukcesu w stosowaniu wysokich standardów organizacyjnych, w szczególności dla kadry zarządzającej w firmach posiadających sieć sprzedaży lub działających na zasadach franczyzy.Dzięki narzędziom takim jak dokumenty, ankiety, testy wiedzy, harmonogramy, raportowa nie biznesowe oraz sprawozdawcze Ksavi Auditor pomaga w podejmowaniu decyzji zapewniających utrzymanie wysokich standardów oraz jakości świadczonych usług.

Ksavi Workforce to aplikacja internetowa przeznaczona dla przedsiębiorstw, które pragną zminimalizować koszty wykonywania usług przy jednoczesnej optymalizacji zarządzania pracownikami oraz ich obowiązkami.Przyjazny interfejs użytkownika pomaga kadrze kierowniczej w intuicyjny sposób organizować prace personelowi mobilnemu oraz planować, monitorować i rozliczać wykonywane zlecenia.Dzięki zastosowaniu urządzeń przenośnych, map cyfrowych, optymalizacji tras oraz pozycjonowaniu GPS całkowity czas wykonywania zleceń zmniejsza się, co w konsekwencji przyczynia się do wzrostu efektywności pracownika w terenie.

Ksavi Monitor to system zarządzania czujnikami pozwalający na automatyczne monitorowanie infrastruktury obiektów sieci telekomunikacyjnej, energetycznej, ciepłowniczej, gazowniczej, wodno-kanalizacyjnej lub przemysłowej oraz dysponowania jednostkami interwencyjnymi. Został zaprojektowany tak, by mógł integrować pojedyncze sensory lub całe podsystemy monitoringu w jedną wspólną sieć czujników zarządzaną w zestandaryzowany sposób.

Ksavi MVNO to system informatyczny umożliwiający obsługę wirtualnej sieci komórkowej (ang. Mobile Virtual Network Operator). Przeznaczony jest dla firm, które pragną rozbudować swoją ofertę o usługi telefonii komórkowej.

Ksavi Learning to nowoczesna platforma szkoleniowa, skierowana dla przedsiębiorstw, firm szkoleniowych, instytucji publicznych, szkół oraz wszędzie tam gdzie ważna jest dbałość o wysokie kwalifikacje i wiedzę.

Ksavi Workflow to system informatyczny służący do automatyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie w zakresie przepływu dokumentów, informacji oraz zadań pomiędzy pracownikami. Dzięki dostępowi do aplikacji za pośrednictwem przeglądarki internetowej, użytkownicy mogą uczestniczyć w procesie nie tylko wtedy, gdy przebywają w miejscu pracy.Więcej informacji o produktach Softelnet można znaleźć pod adresem http://softelnet.pl

Dane kontaktowe

Adres:
ul. Juliusza Lea 114,
30-133 Kraków

Biuro
tel: +48 (12) 638 48 50
fax: +48 (12) 444 12 63
e-mail: info@softelnet.pl

Dział Handlowy
tel.: +48 (12) 638 48 50 wew. 58
e-mail: sales@softelnet.pl

Outsourcing
tel.: +48 (12) 638 48 50 wew. 22
e-mail: outsourcing@softelnet.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-09-28 10:33:39 | Ilość odsłon: 999

Tagi