Hotel OPO

katalog firm

Branża: Noclegi | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Hotel OPO

Hotel OPO położony jest w Gdańsku w zacisznej lokalizacji opodal Trójmiejskiego Parku Narodowego. Posiada wygodne połączenie komunikacyjne (kolej SKM, tramwaje, autobusy) do największych trójmiejskich atrakcji takich jak: Stare Miasto w Gdańsku, Skwer Kościuszki w Gdyni czy Molo i plaże w Sopocie. Zaledwie 20 minut dzieli hotel od hali widowiskowo-sportowej Ergo Arena, gdzie regularnie odbywają się największe wydarzenia sportowo-kulturalne Trójmiasta.
Goście mogą korzystać z z centrum odnowy biologicznej z sauną i gabinetem masażu. Dodatkowo dla grup zorganizowanych istnieje możliwość wynajmowania w atrakcyjnych cenach wysokiej klasy obiektów sportowych położonych na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu sąsiadującej z ośrodkiem.
Na terenie hotelu znajduje się również sala konferencyjna wyposażona w wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Natomiast bar na pierwszym piętrze może posłużyć za salę taneczną lub pracownię dla potrzeb różnego rodzaju imprez.Hotel OPO oferuje:
- pokoje 2 osobowe oraz 3 osobowe wyposażone w łazienki z prysznicem oraz telewizję kablową.
- indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych,
- wynajem sal konferencyjnych, organizacja imprez firmowych, bankiety, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy plenerowe i inne.
- wynajem sal bankietowych przystosowanej do organizacji wesel i innych imprez okolicznościowych.
W celu zapoznania się z cenami naszych usług zapraszamy na stronę internetową http://opo.gda.pl.

Dane kontaktowe


ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk
Telefon: +48 58 552 46 36
E-mail: marketing@opo.gda.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-09-21 11:28:33 | Ilość odsłon: 933