Oleander

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy Oleander

Firma Oleander powstała 1 czerwca 2005 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Dominik Nikelski – z wykształcenia politolog i ekonomista, z zamiłowania - botanik. Człowiek który od wczesnego dzieciństwa pokochał kwiaty. Decyzja o stworzeniu firmy i serwisu Oleander była pokierowana nie tylko względami komercyjnymi, ale także a może przede wszystkim potrzebą rozwijania i pielęgnowania pasji oraz potrzebą realizacji wielkiego marzenia jakim jest stworzenie pierwszego Ogrodu Botanicznego w Gdyni.

Mam nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda się zbudować ogród marzeń, który będzie cieszył nie tylko właściciela ale całą okoliczną społeczność. Mam nadzieję że dzięki naszej rzetelności i wysokiej jakości oferowanych towarów i obsługi uda nam siê zaskarbić państwa zaufanie i podbić serca wielu miłośników niezwykłych roślin.

Firma Oleander posiada zezwolenie na obrót materiałem siewnym i została wpisana do "Rejestru przedsiębiorców dokonujących obrotu materiałem siewnym" prowadzonym przez Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa W Gdańsku pod numerem 22/62/7644

Dane kontaktowe

Oleander
81-113 Gdynia
Ul. Zielona 19 e/6
tel 0501403068

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-06-21 11:32:14 | Ilość odsłon: 1822

Tagi