Biuro Tłumaczeń Translado

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy Biuro Tłumaczeń Translado

Biuro tłumaczeń Translado
Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczenia, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.
Jakość i precyzja to nasz priorytet. W biurze Translado (http://www.translado.pl) wiemy, że tłumaczenie to nie lada wyzwanie. Dlatego wciąż udoskonalamy proces rekrutacji, współpracując wyłącznie z najzdolniejszymi tłumaczami - ekspertami w swojej dziedzinie, którzy podzielają naszą pasję do tłumaczeń.
Nasi tłumacze
Uważamy, że nie ma pracy bez pasji. Nasi tłumacze to osoby, dla których tłumaczenie to nie tylko praca, ale przyjemność i wyzwanie. W zespole Translado pracują osoby świetnie przygotowane zarówno językowo, jak i merytorycznie: absolwenci lingwistyki stosowanej, prawa, politechniki, ekonomii.
Do każdego zlecenia dobieramy tłumacza pod kątem specjalizacji. Przy wyjątkowo trudnych zleceniach korzystamy z pomocy ekspertów. W trosce o dobro klientów dbamy o to, aby precyzja i poprawność językowa szły w parze.
Indywidualne podejście
Świadomi, że każde tłumaczenie nosi za sobą inne wyzwania, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiedni zespół ekspertów.
Oferując usługi dopasowane do danego zlecenia i potrzeb zleceniodawcy, zapewniamy najwyższą jakość, a przede wszystkim - zadowolenie klienta. Mamy nadzieję nawiązać z Państwem długą i owocną współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.translado.pl/about.html
Aktualności
Promocja: rabat 5% dla każdego nowego klienta biura Translado (przy zleceniach powyżej 15 stron).
Z przyjemnością przedstawiamy nową stronę internetową biura tłumaczeniowego Translado. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nasza oferta: http://www.translado.pl/services.html
Profesjonalne usługi tłumaczenia:
Tłumaczenia zwykłe - korespondencja, teksty na własny użytek, emaile, oferty, prezentacje, reklamy
Tłumaczenia specjalistyczne - dokumenty prawnicze, umowy, publikacje naukowe, instrukcje obsługi, teksty z dziedziny finansów, marketingu itp.
Tłumaczenia stron WWW - profesjonalne tłumaczenie całych stron w HTML
Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenia:
Tłumaczenia zwykłe: teksty nie wymagające specjalistycznej wiedzy, np. korespondencja, listy, prezentacje i dokumenty o tematyce ogólnej.
Tłumaczenia specjalistyczne: teksty wymagające znakomitej wiedzy terminologicznej i merytorycznej: umowy, dokumenty prawnicze, instrukcje obsługi, artykuły naukowe, dokumenty finansowe, ubezpieczeniowe itp.
Tłumaczenia specjalistyczne są wykonywane wyłącznie przez tłumaczy posiadających wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. Przykładowo tłumaczenia umów przydzielamy tylko osobom z wykształceniem prawniczym lub udokumentowanym doświadczeniem w tłumaczeniu tego typu tekstów.
Tłumaczenia stron WWW: oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenia stron WWW, w tym obsługę techniczną.

Dane kontaktowe

email: biuro@translado.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-08-04 21:54:15 | Ilość odsłon: 1271

Tagi