produkcyjni.pl

katalog firm

Branża: Szkolenia | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy produkcyjni.pl

Oferta Produkcyjni.pl jest całkowitą nowością na rynku usług konsultingowych, skierowaną do małych i średnich firm produkcyjnych z polskim kapitałem.
Przeprowadzamy zarówno specjalistyczne szkolenia dla pionu produkcji, jak również wspieramy naszych Klientów w zwiększaniu efektywności poprzez doradztwo lub wprowadzenie naszego menedżera na stanowisko decyzyjne w pionie produkcyjnym.
Kompetencją firmy jest umiejętność przeprowadzenia procesu głębokiej zmiany w przedsiębiorstwie przy równoczesnym zwiększeniu efektywności pracy pracowników i kadry kierowniczej. Jednak działanie zespołu Produkcyjni.pl to dużo więcej niż tylko wskazanie kierunku koniecznych zmian i nadzorowanie ich wdrożenia. Nasza firma, jako jedyna na rynku, proponuje swoim Klientom możliwość umieszczenia własnego managera na kluczowym stanowisku produkcyjnym podczas stałego procesu wdrażania zmian. To, zatem nie tylko obserwacja, lecz także czynny udział konsultanta, jego pełna integracja z załogą firmy i wdrażanie zmian w samym sercu procesów produkcyjnych. Menagerowie opuszczają firmę Klienta dopiero w momencie, kiedy realizowany projekt zostanie zakończony oraz uzyskane wyniki zostaną, uznane za satysfakcjonujące dla klienta. Ponieważ zależy nam na długotrwałej realnej zmianie oraz na tym, aby przedsiębiorstwo utrzymało wysoką efektywność i stało się samowystarczalne, po opuszczeniu przez naszego menadżera na jego miejsce zostaje zatrudniony nowy pracownik lub wybrany i przeszkolony członek załogi, któremu zostaną przekazane wszystkie obowiązki oraz niezbędne narzędzia.
Produkcyjni.pl nie uznają rozwiązań standardowych. Zdają sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo różni się pod względem zasobów i ludzi. To rozwiązanie, które zadziała w jednej organizacji nie zawsze musi okazać się skuteczne w innej. Dlatego oferta dla każdego z klientów „szyta jest na miarę”, zgodnie z indywidualnymi potrzebami przedsiębiorstwa i jego załogi.
Nasza firma, aby zwiększać kompetencje swoich pracowników przeprowadza badania, które mają na celu zdiagnozowanie problemów, z jakimi mierzą się polskie przedsiębiorstwa produkcyjne, monitorowanie potrzeb polskich przedsiębiorstw w nieustannie zmieniającym się otoczeniu oraz udostępnianie raportów z badań polskim przedsiębiorcom wraz z rekomendacjami ekspertów.
Działanie zespołu Produkcyjni.pl oparte jest na przekonaniu, że żadne usprawnienia nie są możliwe bez zbudowania kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu, duchu współpracy i koleżeństwie. Podejście łączące skuteczność działania z budowaniem dobrej i przyjaznej atmosfery wewnątrz przedsiębiorstwa to przepis na sukces zespołu Produkcyjni.pl.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego fan page’a:
http://www.facebook.com/Produkcyjni

Dane kontaktowe

tel. 517 560 097
info@produkcyjni.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-07-18 11:06:19 | Ilość odsłon: 1001

Tagi