Kancelaria Finansowa HDC Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy Kancelaria Finansowa HDC Sp. z o.o.

Zajmujemy się doradztwem kredytowym i finansowym. Nasza specjalność to kredyty hipoteczne: kredyt hipoteczny mieszkaniowy, na budowę lub zakup domu, kredyt refinansowy, konsolidacja hipoteczna lub pożyczka hipoteczna. Chętnie pomożemy uzyskać również kredyt hipoteczny dla firmy.

Nasza pomoc dla Ciebie to:

DOJAZD - zdecyduj gdzie chcesz się spotkać, a nasz doradca dojedzie w umówione miejsce np. do restauracji, kawiarni, do Twojego miejsca pracy, domu, itp. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego.
DARMOWE PORADY - jeżeli Twoja obecna sytuacja finansowa lub historia kredytowa uniemożliwia Ci wzięcie kredytu, opowiedz nam o tym (całkowicie anonimowo). Doradzimy w jaki sposób poprawić Twoją zdolność lub historię kredytową, aby uzyskanie kredytu było możliwe jak najszybciej.
WYBÓR KREDYTU - nasi doświadczeni doradcy podpowiedzą , który kredyt jest najlepszy dla Ciebie, biorąc pod uwagę zarówno całkowity koszt kredytu i jego dostępność w zależnośći od TWojej sytuacji finansowej.
ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI- wypełniamy z Tobą wniosek o kredyt, pomagamy w uzyskaniu odpisu z księgi wieczystej, dokumentów od pracodawcy, dokumentacji budowlanej, dokumentów od dewelopera, pomagamy wypełnić deklarację do urzędu skarbowego (PCC-3), składamy wniosek o wpis hipoteki, pomagamy w dokonaniu formalności notarialnych, skutecznie obniżając ich koszty.
BRAK KOSZTÓW - ała nasza pomoc jest całkowicie nieodpłatna. Płaci nam bank, a nasze wynagrodzenie jest zależne jedynie od kwoty Twojego kredytu, a nie od prowizji i ubezpieczeń, które powiększają jego koszt. Czyli.. to TY decydujesz ile zarobimy, ale ... to NIE TY nam płacisz!

Dodatkowo pomagamy swoim klientom w obniżeniu kosztów kredytu.

jeśli zależy Ci na obniżeniu kosztów uruchomienia kredytu, pomagamy w wynegocjowaniu z bankami niższych stawek prowizji,
jeśli zależy Ci na obniżeniu wysokości rat w całym okresie kredytowania, to negocjujemy z bankami obniżenie marży.

Dane kontaktowe

ul. Wojciechowska 7j lok. 17
20-704 Lublin
tel.: 814511313
kom.:791717007
fax.: 814511346
email: biuro@hdc.biz.pl, www.hipotekadlaciebie.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-07-11 21:41:45 | Ilość odsłon: 1090

Tagi