Stokrotka.com

katalog firm

Branża: Turystyka | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Stokrotka.com

STOKROTKA SYSTEM jest internetowym systemem rezerwacji turystycznej, który działa w czasie rzeczywistym, zapewniając turyście łatwy dostęp do aktualnej informacji o bazie noclegowej. System pozwala na rezerwowanie miejsc i opłacenie należności, ale na tym jego możliwości się nie kończą: STOKROTKA zapewnia informacje o aktualnym stanie obłożenia miejsc noclegowych i daje możliwość kompletowania poszczególnych rezerwacji. To pozwala zaoferować zindywidualizowany wypoczynek nawet bardzo wymagającym klientom.

Aby korzystać z systemu STOKROTKA, właściciele miejsc noclegowych nie muszą instalować żadnego oprogramowania czy sprzętu, nie muszą mieć nawet stałego dostępu do Internetu. Z kolei podróżny, korzystając z komputera, telefonu czy tabletu, może od razu wyszukać ofertę (dzięki geolokalizacji także w swojej najbliższej okolicy), sprawdzić jej dostępność i dokonać rezerwacji. Pozwala to właścicielom obiektów noclegowych na zwiększenie obłożenia miejsc o nawet kilkadziesiąt procent.

STOKROTKA umożliwia również wyszukiwanie tras krajoznawczych i turystycznych z możliwością lokalizowania ofert promocyjnych obiektów noclegowych bezpośrednio na trasie lub w ich pobliżu w zależności od zdefiniowanego kryterium.

Co najważniejsze, system STOKROTKA udostępniany jest bezpłatnie – za korzystanie z niego nie są pobierane żadne opłaty.

Dane kontaktowe

Ul. Ofiar Oświęcimskich 41-43
50-059 Wrocław
tel./fax +48 (71) 78 545 17

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-07-11 12:44:27 | Ilość odsłon: 1243

Tagi