Gabinet Psychoterapii Gestalt - Iga Zielińska

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Gabinet Psychoterapii Gestalt - Iga Zielińska

Na spotkania psychoterapeutyczne zapraszam osoby, które czują, że ich życie nie wygląda tak, jakby tego pragnęły. W szczególności osoby które doświadczają:

problemów emocjonalnych,
cierpienia,
trudności w relacjach rodzinnych, partnerskich, wychowawczych,
kryzysu poczucia sensu życia,
wewnętrznej pustki i samotności,
dolegliwości psychosomatycznych,
zaniżonego poczucia własnej wartości,
i innych problemów natury psychologicznej.

Profesjonalne usługi terapeutyczne proponuję także osobom, które pragną lepiej rozumieć siebie, rozwijać swoją osobowość i poszerzać świadomość, by mieć poczucie wpływu na własne życie, zmieniać je na lepsze i cieszyć się każdym dniem.

Psychoterapia indywidualna
Krótko lub długoterminowe, regularne spotkania służące klientowi w poznaniu faktycznych źródeł swoich problemów życiowych. To proces w którym klient ma możliwość zmiany nieakceptowanych zachowań, dotarcia do swych zasobów w celu polepszenia jakości swojego życia.

Konsultacja psychoterapeutyczna
Zwykle 3, 4 spotkania mające na celu wspólne ustalenie istoty problemu i kierunku ewentualnej dalszej pracy terapeutycznej w ramach psychoterapii indywidualnej.

Interwencja kryzysowa
Kilkurazowe spotkania dla osób doświadczających chwilowych kryzysów emocjonalnych spowodowanych nagłymi sytuacjami życiowymi. Nastawione są na zapewnienie wsparcia emocjonalnego, poczucia bezpieczeństwa i zredukowanie lęku.

Psychoedukacja
Skierowana głównie do dzieci i ich rodziców oferta współpracy w obszarze zgłaszanego przez klientów problemu emocjonalnego, wychowawczego z dzieckiem.

Najpierw umawiam się na konsultację (3 – 4 spotkanie), która pozwala zorientować się co jest problemem i jaka forma psychoterapii jest najbardziej wskazana.

Dane kontaktowe

Gabinet Psychoterapii – Iga Zielińska
61-873 Poznań, ul. Królowej Jadwigi 54 a/1
telefon: 609 445 907
e-mail: zielinska.iga@wp.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-07-05 22:49:06 | Ilość odsłon: 984

Tagi