Optimum - doradztwo

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Optimum - doradztwo

Tworząc firmę OPTIMUM – doradztwo naszym celem przewodnim i misją było budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami biznesowymi oraz kompleksowa i w pełni profesjonalna obsługa. Nasza oferta jest opracowana pod kątem dostosowania do potrzeb przedsiębiorców, ale również i osób indywidualnych. Szeroka gama produktów gwarantuje odpowiedni dobór oferty do aktualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy nowym podmiotem na rynku a naszym celem jest wprowadzenie nowej, wyższej jakości na rynku usług doradztwa i pośrednictwa w zarządzaniu majątkiem przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Nasz atut to kompleksowa obsługa naszych klientów. Profilem naszej działalności gwarantujemy Państwu solidną i fachową pomoc na najwyższym poziomie jakości.

Nasz cel to zaspokojenie potrzeb oraz wyprzedzenie oczekiwań Klienta. Nasze oferty sporządzane są z największą rzetelnością, w celu zapewnienia najwyższej jakości oraz wsparcia rozwoju Klienta.

Nasza oferta finansowa to: kredyty deweloperskie, inwestycyjne i obrotowe a także leasing oraz faktoring i gwarancje oraz terminale płatnicze POS. Zaproponujemy Państwu analizę dostępnych rozwiązań, która pomoże wybrać odpowiedni bank, przygotujemy wniosek, przeprowadzimy negocjacje z bankiem.

Posiadamy obszerny przegląd ofert firm współpracujących, które pomogą Państwu w realizacji celów biznesowych.

Prowadzimy również przygotowania do rozszeżenia naszej działalności o kompleksowe usługi reklamowe oraz szkoleniowe niezbędne w prowadzeniu każdego rodzaju biznesu.

Nasza oferta jest przygotowana w myśl zasady „Jeden doradca – wiele rozwiązań”.

Nasza działanie to otwarcie na wymagania i potrzeby naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy, profesjonalny poziom usług oraz terminowość realizacji projektów.

Nasza charakterystyka to indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów, doświadczenie praktyczne oraz kompleksowość obsługi w zakresie naszej działalności.

Jest wiele firm doradczych na rynku...
… co odróżnia Nas od innych? Chcielibyśmy, abyście Państwo sprawdzili to sami.

Dane kontaktowe

ul. Sosnkowskiego 9a
80-041 Gdańsk

tel. 509 988 052

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-07-05 18:12:22 | Ilość odsłon: 999

Tagi