Balcerak Design

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Radom

Opis firmy Balcerak Design

Wydawać by się mogło, że obecnie reklama traci status nowości. Wiele osób odnosi wrażenie, że w reklamie wszystko już było. Tak więc zaskoczenie konsumentów należy dziś do zadań trudnych. I tu mamy przewagę wśród innych - nasze spojrzenie na reklamę jest odmienne. Potrafimy zadziwić i stworzyć oryginalne projekty.

Patrzymy na reklamę z bardzo pragmatycznego punktu widzenia. Dla nas to niezbędne narzędzie, które powinno być wykorzystane przez każdą firmę, która chce zdobyć pozycję na rynku i nie dać się konkurencji.

Ponadto, reklama jest dla nas synonimem długotrwałych zainteresowań, poświęconego czasu i możliwości odtworzenia stale pojawiających się, nowych pomysłów.

Skuteczna i efektywna reklama wymaga wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. My ją posiadamy.

Istniejemy na rynku od 1997. Nasz zespół to grono młodych, wykształconych specjalistów w zakresie grafiki komputerowej, reklamy i marketingu.

Kreatywne tworzenie reklamy - tak najprościej można opisać istotę naszej pracy. Szczególnie ważne jest wyrażenie "kreatywne", które należy rozumieć jako tworzenie reklamy w sposób oryginalny, twórczy, pozwalający na zaistnienie w danej branży.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie, doradzimy i zaprezentujemy swoje pomysły.

Dane kontaktowe

Jakub Balcerak
jakub@balcerak.com.pl
601 195 579

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-06-26 10:30:11 | Ilość odsłon: 1771

Tagi