Eurores Ryszard Domaradzki usł. transportowe w kraju i za granicą

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy Eurores Ryszard Domaradzki usł. transportowe w kraju i za granicą

Firma usługowa Eurores to sieć autobusów, która wykonuje kursy z Podkarpacia do Warszawy oraz z w drugą stronę z Warszawy na Podkarpackie. Nasze kursy są regularne, tzn. wykonywane są kilka razy w ciągu dnia zawsze o tych samych godzinach.

Rozkład jazdy sieci Eurores osiągalny jest na tabliczkach przystankowych, na domenie www eurores.pl jak i można go dostać u kierowcy autobusu czy łącząc się z nami telefonicznie bądź osobiście w naszym biurze w Połomi.

Firma transportowa Eurores wszystkie kursy wykonuje nowymi autokarami o bardzo wysokim komforcie, ceny biletów proponowane za nasze kursy są bardzo atrakcyjne, przykładowo kurs z Rzeszowa do Warszawy kosztuje 55 zł. Dużo informacji o kosztach i dokładnej trasie Euroresu odnajdziesz na witrynie eurores.pl.

Nakłaniamy również do nabycia biletów w Prost na stronie firmowej, kupno biletu przed terminem gwarantuje Ci wygodne miejsce w wybranym przez siebie miejscu. Przewozy autokarowe Eurores umożliwia kontakt z kierowcą, także jeżeli chcesz byśmy przetransportowali przewieźli paczkę, na wskazany przystanek, prosimy o kontakt. Szczególnie tą opcję proponujemy klientom chcącym przetransportować bagaż poza granice Polski, np. do Włoch gdzie wykonujemy liczne kursy.

Dane kontaktowe

Ryszard Domaradzki
Polomia 33
38-115 Polomia

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-06-18 09:14:26 | Ilość odsłon: 991

Tagi