Lantek.pl sp.z o.o.

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Lantek.pl sp.z o.o.


Głównym segmentem działalności LANtek.pl jest rynek ERP, gdzie jesteśmy partnerami Comarch i Sage Symfonia.
Comarch CDN i Sage Symfonia to lokalni producenci oprogramowania, obejmujący rozwiązania informatyczne dla całego spektrum rozmiarów firm. SAP to przodujący światowy dostawca oprogramowania ERP, kierujący swoje oprogramowanie w stronę średnich przedsiębiorstw.

Wszystkie systemy oferują rozwiązania dla Księgowości, CRM, Zasobów Ludzkich, Magazynów etc.
Drugą dziedziną, w której działamy, jest rynek zdalnej kontroli. LANtek.pl jest głównym i jedynym dystrybutorem InQuiero - przodującego systemu wsparcia na żywo w Europie. Od 2004 roku, dzięki LANtek.pl, InQuiero jest dostępne w Polsce, a w 2005 roku została wprowadzona polska wersja językowa. LANtek.pl wspierał NTR (hiszpańskiego producenta InQuiero) w przygotowywaniu polskiej wersji i nadal bierze udział w procesie rozwoju.

Uzupełniając nasze portfolio musimy dodać, iż zajmujemy się także konsultingiem, wdrażaniem i serwisem sprzętu komputerowego i oprogramowania, jak również budujemy sieci i dbamy o bezpieczeństwo i wygląd graficzny naszych klientów.

LANtek.pl w dużej mierze skupia się na małych i średnich przedsiębiorstwach, liczących od 1 do 500 pracowników i działających na terenie Poznania. Dzięki InQuiero, którego używamy jako pierwsi w Polsce, obsługujemy także firmy z całej Polski. Branże w których działają są tak różne jak ich rozmiary: firmy transportowe, usługowe, salony samochodowe, restauracje po firmy z branży produkcyjnej, oferujące tablice rejestracyjne, opakowania spożywcze, meble etc. Spora część z nich to firmy międzynarodowe, które - oprócz naszych usług - doceniają naszą zdolność obsługi w językach polskim, angielskim i niemieckim.


Dane kontaktowe

61 87 43 750
barbara.ozarek@lamtek.pl
www.lantek.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-06-08 09:31:41 | Ilość odsłon: 1805

Tagi