Biuro Podróży Wakacje.pl Katowice

katalog firm

Branża: Biura podróży | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Biuro Podróży Wakacje.pl Katowice

Pierwszy Polski portal turystyczny Wakacje.pl od 13 lat jest krajowym liderem sprzedaży wakacji za granicę. W 2011 roku poszerzył swoją działalność o biura lokalne w całej Polsce. Jednym z nowych biur było Nasze centrum podróży Wakacje.pl Oddział Katowice, które powstało w 2011 roku w dzielnicy Józefowiec.
W naszym centrum podróży Wakacje.pl Oddział Katowice znajdziesz kompetentną obsługę i pracowników, których pasją są podróże. Raz do roku odwiedzają oni kierunki turystyczne, by poznać hotele, do których wysyłają w późniejszym czasie swoich klientów.
Wakacje.pl to oferty wielu organizatorów turystycznych m.in Alfa Star, Tui czy Sun Fun. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników skomponujemy dla Ciebie idealną ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Wakacje.pl to 400tysięcy ofert wakacji w Polsce i za granica. Oferujemy wycieczki samolotem, autokarem i z dojazdem własnym, wakacje z wyżywieniem śniadania i obiadokolacje czy ultra all inclusive. Wczasy bez paszportu w krajach europejskich jak i z paszportem. Z Wakacje.pl możesz odwiedzić bliską nam Bratysławę, jak i polecieć w najdalsze zakątki planety m. in Chiny, Wenezuelę, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Hawaje.
W centrum podróży Wakacje.pl kupisz również wymarzone kolonie dla Twojej pociechy jak i bilety lotnicze oraz na wyjazdy autokarem
Biuro podróży Katowice Wakacje.pl zaprasza!

Dane kontaktowe

ul. Józefowska 95,
40-145 Katowice

tel. 32 256 60 83
kom. 503 404 603

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-06-11 21:34:33 | Ilość odsłon: 1189

Tagi