Agencja Kreatywna Human Editors

katalog firm

Branża: Kultura | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Konin

Opis firmy Agencja Kreatywna Human EditorsJeśli ludzkie życie jest za krótkie dla wszystkich doznań wzrokowych, doznań przyjemności spędzania czasu, czy jest sens robienia czegoś przeciętnego

Kierują nami uczucia połączenia dziecięcej, niczym nie ograniczonej energii z czymś przeciwnym i wrogim – poczuciem porządku wynikającym ze zdyscyplinowanej inteligencji dorosłego

Tym co inspiruje naszą pracę są nowe pomysły, ale też obsesja, że końcowy wynik nie jest wystarczający, dlatego opuszczamy się na dno studni podświadomości, skąd wydobywamy to, co zazwyczaj jest poza jej zasięgiem i z rozwiązania czynimy zagadkę, następnie łączymy z codziennym doświadczeniem. Efektem jest końcowy efekt, dlatego zawsze jesteśmy optymistami na początku pracy, a krytyczni na końcu., gdyż to właśnie etap końcowy tworzenia jest najbardziej pracochłonny. Traktujemy ją tak poważnie jak zawał.

Działania nasze upraszczamy do granic możliwości, ale nie prościej. A Prostota ta posunięta do granic staje się elegancją.
Niektórzy przekształcają słońce w żółtą plamę, my przekształcamy żółtą plamę w słońce, przemieniamy niemożliwe w możliwe, a możliwe w rzeczywiste. A żeby dostrzec to, czego nikt nie zauważył, oblekamy gotowy obraz z wyobraźni w realne kształty.
W dzisiejszym świecie każdy przekaz podlega modzie, a to co robimy jest jak muzyka - stenografią uczuć, która jest widoczne po obu końcach jednokierunkowej ulicy. Od tego co robimy piękniejsza jest tylko cisza.
Źródłem naszych inspiracji jest często jedna idea
„Tysiącmilowa podróż zaczynająca się od pierwszego pomysłu”

Powiesz innym, a zapomną, pokażesz a zapamiętają. Zaangażuj nas a zrozumiesz!

Dane kontaktowe

Karłowicz 4/55
62-510 Konin
880872868
www.humaneditors.com
info@humaneditors.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-05-29 00:06:57 | Ilość odsłon: 982