Grupa Uniset

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Opis firmy Grupa Uniset

Grupa Uniset specjalizuje się w transporcie HDS od 1984 roku. Obecnie prowadzimy działalność transportową na południu Polski. Nasza firma posiada trzy oddziały w Krakowie, Rudzie Śląskiej oraz Rudawie. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam zyskać miano eksperta w zakresie usług transportu specjalistycznego z HDS oraz duże grono zaufanych klientów.

Przyjęta przez Grupę Uniset misja skupia się przede wszystkim na zaspokajaniu potrzeb transportowych naszych Klientów z zachowaniem wysokich standardów obsługi. Gwarantujemy elastyczną, krótkoterminową realizację usług w rozsądnej cenie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem na rynku usług transportowych, a długoletnia obecność na rynku gwarantuje bezpieczą i precyzyjną realizację powierzonych nam zadań. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce południowej specjalizujących się w zakresie transpotu z HDS.
Obecnie w ofercie Grupy Uniset znajdują się usługi z zakresu:
 Transportu z HDS,
 Transportu krajowego,
 Usług dźwigowych,
 Mechaniki samochodowej,
 Sprzątania i utrzymania czystości – obsługa kontenerów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapewnimy Państwu dobór optymalnego rozwiązania z zakresu transportu z HDS oraz pozostałych usług. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Grupy Uniset http://www.uniset.com.pl.

Dane kontaktowe

Grupa Uniset
ul. Hallera 20, 41-709 Ruda Śląska
tel.: 12 283 88 64
e-mail: info@uniset.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-04-03 15:35:40 | Ilość odsłon: 1179

Tagi