Malinowy Las

katalog firm

Branża: Gastronomia | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kęty

Opis firmy Malinowy Las

Restauracja Malinowy Las a w niej specjały w obfitości nigdzie indziej niespotykanej.

Smaki dań tradycyjnej kuchni polskiej zostały ukryte w nowoczesnym wnętrzu restauracji, które przeniosą Państwa w czasy beztroskiego dzieciństwa.

W powietrzu czuć zapach świeżych kwiatów i potraw kuchni polskiej. Właśnie ten smak i zapach nasz szef kuchni stara się odtworzyć w każdym daniu.


To co dodatkowo zachwyca gości w Restauracji Malinowy Las, to niezwykłe i awangardowe wnętrze urządzone w minimalistycznym stylu. Dzięki podziałowi na strefy w przestronnych salach można organizować zarówno imprezy okolicznościowe, jak i kameralne spotkania dla zakochanych.

Nowością w obecnym roku będą śniadania i rodzinne obiady. To oferta skierowana do osób, które pragną spędzać czas w gronie przyjaciół, znajomych i rodziny i cenią sobie kameralną atmosferę. Nasze obiady wyróżnia spośród innych ofert ich niepowtarzalność, brak rutyny, wyśmienite desery tworzone są specjalnie na tę okazję przez cukiernika. Z myślą o najmłodszych przygotowujemy menu dziecięce.

Restauracja jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 - 23:00, oraz w niedziele od 10:00 - 23:00 kiedy to czeka na zagubionych podróżników, miejscowych koneserów i tych którzy zawsze nas wspierali.

Dane kontaktowe

Restauracja Malinowy Las
32-651 Nowa Wieś
ul.Oświęcimska 85
tel.(33) 845 36 02
e-mail: restauracja@malinowylas.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-28 02:31:15 | Ilość odsłon: 1230

Tagi