Autorska Pracownia Architektoniczna Magdalena Jarzyńska

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Autorska Pracownia Architektoniczna Magdalena Jarzyńska

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej w Gdańsku, członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Pracuję od 1991 roku, początkowo jako architekt w renomowanych biurach projektowych Trójmiasta. Od 2003 roku prowadzę własną dzialalność w ramach Autorskiej Pracowni Architektonicznej i Spółki Partnerskiej BBS Design Architekci Budny Jarzyńska. W pracy opieram się na zasadzie rzetelnej obsługi Klienta, proponując pełną obsługę w zakresie projektowym, kosztorysowym oraz doradztwa wykonawczego.

Do projektowania wykorzystuję najnowsze narzędzia projektowe firmy Autodesk: AutoCAD, AutoCAD Revit Architecture i Autodesk 3ds Max, skutecznie wdrażając system BIM (Building Information Modeling). To oprogramowanie daje możliwość przedstawienia Inwestorowi na każdym etapie projektu (od koncepcji po realizację) przestrzennego modelu budynku wraz z wizualizacją oraz kosztorysem inwestycji.

Współpracuję z projektantami branżowymi z długoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającymi uprawnienia w swojej specjalności bez ograniczeń oraz będącymi członkami Izby Architektów lub Inżynierów Budownictwa.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Pracowni.

Jesteśmy też na www.nowypensjonat.pl

Dane kontaktowe

AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA MAGDALENA JARZYŃSKA

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości
80-386 Gdańsk, ul. Lęborska 3B

NIP: 583-213-08-91

TEL: +48 58 746 3865
GSM: +48 600 858 618

e-mail - michal.damps@mj.gda.pl

strona internetowa: www.mj.gda.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-26 10:40:27 | Ilość odsłon: 1343

Tagi