Tuteur - Twoja guwernantka

katalog firm

Branża: Dziecko | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Tuteur - Twoja guwernantka

Firma Tuteur wychodzi naprzeciw największym oczekiwaniom. Jesteśmy pierwszą taką firmą w regionie Polski zachodniej, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i procesu rekrutacji Guwernantek, domowych nauczycielek.

Guwernantki, to wykwalifikowane oraz posiadające doświadczenie kobiety, które zapewnią Państwa dziecku kompleksową opiekę oraz pełne wsparcie dydaktyczne. To osoby, które przyczynią się do rozwoju intelektualnego oraz skupią się na wsparciu zdobywanej przez Państwa pociechę wiedzy.

Najważniejsze cechy guwernantki, to:

- wykształcenie pedagogiczne
- bardzo wysokie kompetencje
- doświadczenie w pracy z dziećmi
- mnogość zainteresowań
wszechstronne zainteresowania
- kultura osobista
- nastawienie na ciągłe doskonalenie swych umiejętności

Wszystkie te cechy, to podstawa w doborze idealnej guwernantki dla Państwa dziecka. Naszą siłą jest profesjonalny zespół oraz fakt, że macie Państwo prawo do uczestniczenia w całym procesie rekrutacji.

Prosimy o zwrócenie uwagi na bardzo istotny fakt. Opieka guwernantki nie polega na świadczeniu usług pomocy domowej. Jest to osoba, której celem i pasją jest poświęcenie całej swej uwagi dziecku. To ono jest dla niej celem nadrzędnym! Prosimy o zwrócenie na to uwagi przed kontaktem z naszą Firmą.

Nasza Firma współpracuje tylko z tymi najbardziej wykwalifikowanymi Guwernantkami. Nasze wymagania opierają się na stałej współpracy z psychologiem, wspólnie z którym dokonujemy selekcji kandydatek.

Dane kontaktowe

ul. Świdnicka 39
50-029 Wrocław
Tel: 535-991-913
e-mail: biuro.tuteur@gmail.com
www.tuteur.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-25 22:24:27 | Ilość odsłon: 1282

Tagi