Zakład Usług Ortopedycznych PROTMED

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin

Opis firmy Zakład Usług Ortopedycznych PROTMED

Firma Protmed jest najdłużej działającym zakładem ortopedycznym w województwie zachodniopomorskim, jej data założenia to rok 1992.

Przez cały okres prawie 20 lat swej działalności firma wypracowała rozpoznawalną markę na rynku województwa zachodniopomorskiego ale i nie tylko, cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów oraz ze względu na doświadczenie w branży, profesjonalną i oraz indywidualną obsługę Klienta.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci, zarówno ludzie dorośli jak i dzieci, byli jak najbardziej zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług.

Przez cały okres działalnosci zakład współpracuje z najlepszymi markami produkującymi sprzęt ortopedyczny takimi jak: Otto Bock, OrtoCentrum czy Ortho Reha Neuhof, w związku z czym w naszej ofercie znajdą Państwo komponenty najwyższej jakości o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, któży są jednymi z najlepszych specjalistów w branży. Mamy przyjemność zaoferować swoje usługi w zakresie wykonywania protez kończyn dolnych, górnych, aparatów, gorsetów, sznurówek, kołnierzy, pasów oraz innego rodzaju przedmiotów ortopedycznych.

W trosce o naszego klienta pomagamy w nakierowaniu go do odpowiednich placówek które wspierają finansowanie sprzętu ortopedycznego.

Ponadto ważnym czynnikiem który sprawia, iż nasza firma cieszy się uznaniem klientów, jest indywidualne podejście do klienta, dojazd do klienta na terenie województwa zachodniopomorskiego, fachowe doradztwo w zakresie doboru protez, profesjonalnie przeprowadzane indywidualne pomiary.

Oferujemy Państwu specjalny autorski program dzięki krótemu można w łatwy sposób dobrać komponenty z dokładnym opisem, i ceną, z których będzie później składała się proteza.

Na naszej witrynie internetowej oferujemy również sprzedaż wysyłkową wysokiej jakości sprzętu ortopedycznego po atrakcyjnych cenach czy materiały instruktażowe pozwalające zrozumieć w jaki sposób przebiega cały proces doboru protezy, czy też w jaki sposób otrzymać dofinansowanie.

Zapraszamy do naszej placówki:

Zakład Usług Ortopedycznych "PROTMED"
Niemierzyńska 28
71-436 Szczecin
tel/.fax (91) 433 41 17 lub kom. 696 496 232

Dane kontaktowe

Zakład Usług Ortopedycznych PROTMED
Niemierzyńska 28
71-436 Szczecin
91 433 411 7

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-20 12:38:49 | Ilość odsłon: 1164

Tagi