BHP "INKA"

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy BHP "INKA"

Grzechem powszednim jest brak lub złe stosowanie środków ochrony indywidualnej przez pracowników. Nie mniej istotny dla bezpiecznej pracy jest bałagan na stanowiskach pracy i dojściach do niego, czy też lekceważenie zagrożeń od maszyn i urządzeń. Nasza oferta szkoleń bhp oraz obsługi bhp firm wychodzi naprzeciw potrzebom pracodawców, których obowiązkiem i interesem jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy.

Wspólne działania polegające z naszej strony na propagowaniu bezpiecznych zachowań a ze strony pracodawców konsekwencja we wdrażaniu podejmowanych wspólnie rozwiązań, wraz ze wzrostem świadomości pracowników, zaowocują zmniejszeniem a docelowo brakiem wypadków przy pracy. Nasze cele wynikają z wieloletnich obserwacji zachowań pracowników w obsługiwanych przez nas firmach, gdzie w ramach outsourcingu bhp występujemy jako zewnętrzna służba BHP.

Kompetentny i wyspecjalizowany Zespół, który tworzymy jest gwarancją sukcesu jakim jest podniesienie kultury pracy. Nasi specjaliści BHP, inspektorzy p.poż, czy też fachowcy od ochrony środowiska składają się na kadrę, która podoła każdemu wyzwaniu podczas obsługi bhp firm, szkoleń bhp, szkoleń przeciwpożarowych lub tworzenia opłat środowiskowych. Zespół specjalistów, który tworzymy jest wykształcony kierunkowo i doświadczony w zakresie zawodowych działań BHP.

Dane kontaktowe

500408404

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-19 21:37:40 | Ilość odsłon: 1060