EKOFIRMA OCHRONA ŚRODOWISKA DORADZTWO DLA FIRM CAŁA POLSKA

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Drawsko Pomorskie

Opis firmy EKOFIRMA OCHRONA ŚRODOWISKA DORADZTWO DLA FIRM CAŁA POLSKA

Wskazujemy jak działać zgodnie z Prawem Ochrony Środowiska, jakie dokumenty powinna posiadać Twoja firma oraz na podstawie pełnomocnictwa uzupełniamy wszystkie zaległości za Ciebie.

Czy wiesz że:
• Każda firma z oferująca usługi budowlane powinna posiadać PROGRAM GOSPODARKI ODPADAMI?
• Każda firma wykorzystująca samochód płacić OPŁATY ŚRODOWISKOWE?
• Że wystarczy wytwarzać nawet niewielkie ilości odpadów (np. opakowań, które są niemal w każdej firmie) by zaistniały obowiązki sprawozdawcze lub konieczność uzyskania odpowiednich decyzji?

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO AUDYTU ŚRODOWISKOWEGO – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację i powiemy co należy uregulować. Po audycie sam zdecydujesz czy nawiązujemy współpracę by te formalności unormować. DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

Zajmujemy się ochroną środowiska w firmach profesjonalnie i kompleksowo, dlatego mają Państwo pewność że uzyskane informacje będą aktualne i rzetelne. Jako firma mamy najlepsze ceny na rynku na wykonywanie różnego typu opracowań środowiskowych.

Występując w Państwa imieniu o decyzję z ochrony środowiska (jeżeli taka okaże się konieczna) prowadzimy daną sprawę od początku do końca, to my negocjujemy i uzgadniamy warunki z organami opiniodawczymi i reprezentujemy Państwa aż do momentu uzyskania pozwolenia. Tym samym Państwo zyskują czas i nie muszą wnikać w skomplikowane przepisy prawne.
Co niezwykle ważne ponosimy odpowiedzialność za sporządzane dokumenty i rozliczenia opłat, ponieważ jesteśmy ubezpieczeni od doradztwa - jest to o tyle istotne, że urzędowe kary za błędy w niektórych dokumentach są równe karom za ich brak.

Dane kontaktowe

www.ekofirma.eu
biuro@ekofirma.eu
533 100 503
947126102

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-13 16:05:59 | Ilość odsłon: 1086

Tagi