ELIKO

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy ELIKO

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe „Eliko" jest spółką rodzinną istniejącą na rynku od 25 lat. Założona w 1981 r. przez mgr inż. Romana Mońkę firma produkuje obecnie kilkadziesiąt rodzajów grzałek i elementów grzejnych grzejnych produkowanych seryjnie. Realizujemy również indywidualne zamówienia na wykonawstwo produktów nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

Systematycznie unowocześniane zaplecze techniczne pozwala nam wyprodukować od początku do końca każdą grzałkę grzejny o długości do 6,5 metra. W naszej produkcji wykorzystujemy drut oporowy znanej na całym świecie firmy KANTHAL oraz oferujemy grzałki wykonane z różnych elementów, jak np. rurka miedziana, żaroodporna, kwasoodporna, wypełnione tlenkiem magnezu.

Wysoką jakość i przystępną cenę naszych produktów potwierdzić może kilkuset stałych odbiorców, wśród których są m.in. znani i cenieni producenci sprzętu AGD, firmy budowlane, a nawet przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej. Nasze elementy grzejne cieszą się bardzo dobrą opinią także na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami holenderskimi, litewskimi, łotewskimi i ukraińskimi.

Otwarta na potrzeby klienta i wysoce profesjonalna kadra umożliwiła nam zdobycie wielu prestiżowych nagród i certyfikatów. Szczycimy się prawem używania znaku CE potwierdzającym zgodność naszych wyrobów z dyrektywami europejskimi. Otrzymaliśmy także przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Businnes Centre Club. Medal Europejski za projektowanie grzałek rurkowych, dzięki czemu firma „Eliko" została wpisana do Wielkiej Księgi Medalu Europejskiego. W 2003 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem starannie i konsekwentnie wdrożonego i utrzymywanego Systemu Zarządzania Jakością.

Dane kontaktowe

www.eliko.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-05-27 16:14:14 | Ilość odsłon: 1733