BEL-POL Sp. z o.o

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Świdnica

Opis firmy BEL-POL Sp. z o.o

Firma BEL-POL powstała w 1991 roku. Od początku istnienia oferowała nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe, poprawiające komfort mieszkania. Z czasem stało się to misją firmy:
"Zaspokajanie potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie
w korzystnych cenach najwyższej jakości nowoczesnych materiałów
wykończenia wnętrz - zgodnie z najnowszymi światowymi trendami
we wzornictwie."


W 2009 roku firma osiągnęła ponad 226 mln zł przychodu, co plasuje nas w gronie największych firm w branży. Bez wątpienia jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi.

Sukces i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach 411 osobowej załogi.


BEL-POL prowadzi sprzedaż w następujących obszarach:
Klienci detaliczni: Obsługiwani są w 38 specjalistycznych salonach sprzedaży.
Klienci hurtowi: Dwanaście centrów dystrybucji zaopatruje 460 hurtowni i sklepów branżowych na terenie niemal całego kraju.
Klienci inwestycyjni: Realizujemy dostawy i montaże w obiektach w budownictwie wielorodzinnym, hotelach, biurach itp. Współpracujemy z największymi w branży firmami budowlanymi.

Możemy poszczycić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami takimi jak: Gazele biznesu, Nagroda prezydenta Świdnicy: " Firma przyjazna bezrobotnym", „Świdnicki Gryf", Złoty Portos 2002 - 2007 i 2009, Nagroda Porta KMI Poland za Największy Obrót - Dealer 2006, Wyróżnienie dla Największego Odbiorcy Deski barlineckiej, Nagroda dla Najlepszego Dystrybutora Produktów Ergis S.A. w 2003, oraz Wyróżnienie od Firmy Barlinek za „Aktywną Sieć Sprzedaży".
Wieloletnie doświadczenie, wyszkolona kadra oraz solidne podstawy finansowe są gwarancją naszej rzetelności i profesjonalizmu.

Dane kontaktowe

BEL-POL Sp. z o.o
ul. Strzelińska 35
58-100 Świdnica

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-05 10:15:00 | Ilość odsłon: 1261

Tagi