QUALITY ADVISORS Katarzyna Jasik

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy QUALITY ADVISORS Katarzyna Jasik

Jakie auto wybrać? Zapewne nie raz zadawałeś sobie to pytanie, mając na uwadze tak rozbudowaną ofertę rynkową. Nie jesteś w tej kwestii wyjątkiem, gdyż zakup samochodu to wbrew pozorom naprawdę niełatwa sprawa. Jaki samochód będzie idealny? My to wiemy! Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem przy wyborze nowego samochodu dla osób prywatnych oraz firm. Oferujemy również fachową pomoc i opiekę w całym procesie zakupu nowego samochodu. Wszystko po to, aby zakup auta był przyjemnością oraz dawał finalną satysfakcję. Chcielibyśmy, abyś się o tym przekonał. Wieloletnie doświadczenie w pracach z sieciami dealerskimi oraz bieżący monitoring rynku motoryzacyjnego sprawiają, że posiadamy dużą wiedzę o oferowanych na rynku samochodach. Wiemy Co możemy Ci zaproponować i dlatego chętnie skonsultujemy Twoje myśli, pomysły, zapotrzebowania oraz preferencje. Analizując powyższe, możemy skonfigurować ofertę spełniającą Twoje wszelkie oczekiwania. Jeśli poznamy Twoje potrzeby, możemy przedstawić idealne rozwiązanie i wykreować auto stworzone dla Ciebie. Wiemy, że w każdym aspekcie będzie to rozwiązanie idealne.

Nasza propozycja będzie obiektywna i bezstronna. Najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja z przedstawionej oferty oraz zadowolenie przy finalizacji zamówienia. Jesteśmy przekonani, ze możemy Ci pomóc. Inaczej by nas tu nie było.

Możemy i chcemy pomóc w wykreowaniu Twojego idealnego auta. Samochody to nasza pasja

Mając świadomość tempa dzisiejszego życia, jesteśmy po to aby Ci pomóc. Odwiedzanie salonów samochodowych zajmuje czas, zwłaszcza, jeśli do końca nie jesteś przekonany jaka marka Cię interesuje, jakie parametry powinien posiadać samochód, na jakie cechy zwrócić uwagę. Mając dużą wiedzę, potrafimy zminimalizować Twoje ryzyko w kwestii niesatysfakcjonującego zakupu auta, które jest zawsze bardzo kosztownym wydatkiem. Bez zbędnego odwiedzania salonów samochodowych, jeżdżenia, dzwonienia, zastanawiania się. Oferujemy Ci przekrojową ofertę rynkową na samochody idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. To wygodne rozwiązanie, prawda?

Jeśli tylko wspólnie określimy Twoje potrzeby, wstępne parametry użytkowe i przedział cenowy – to przedstawimy Ci optymalną ofertę 3 lub 5 aut różnych marek spełniających oczekiwania wraz z podaniem naszej obiektywnej argumentacji dotyczącej wybranych modeli. Po akceptacji przygotujemy dla Ciebie wspólne spotkanie z dealerem, który bezpośrednio zaprezentuje wybrane modele i specjalne warunki transakcji. Nie zapomnimy również o strategii finansowania i ubezpieczeniu, to też nasza propozycja dla Ciebie, żeby zakup auta był jak najmniej czasochłonny a maksymalnie satysfakcjonujący.

Dane kontaktowe

QUALITY ADVISORS

ul. Gwiaździsta 7d/53

01-651 Warszawa


Telefon: +48 501 322 197

Telefon: +48 501 091 663

e-mail: zakupauta@zakupauta.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-04 22:58:00 | Ilość odsłon: 1316

Tagi