Ecology Dominik Smogulski

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Opis firmy Ecology Dominik Smogulski

Jeśli potrzebujesz niemal idealnej czystej „kranówki” do celów spożywczych zaproponujemy Ci filtr działający w oparciu o zjawisko odwróconej osmozy. Urządzenie to zapewnia najwyższy poziom eliminacji zanieczyszczeń spośród wszystkich typów filtrów dostępnych na naszym rynku. Takie urządzenie montowane jest w szafce pod zlewozmywakiem i posiada dodatkowy kran do wody uzdatnionej.


W wielu regionach kraju występuje problem z twardą wodą. Obecne w niej związki chemiczne powodują, że na ściankach rur wodociągowych i urządzeń sanitarnych osadza się warstwa kamienia, która utrudnia przepływ wody i wygląda bardzo nieestetycznie – szczególnie na odkrytych, gładkich powierzchniach, takich jak kabina prysznicowa, toaleta, krany. W takim przypadku optymalnym rozwiązaniem okazują się filtry zmiękczające wodę.


Trzeci typ filtrów polecamy klientom, którzy pobierają wodę z własnego ujęcia wodnego (studni). Niestety, często jest ona zanieczyszczona żelazem, manganem, siarkowodorem i amoniakiem, które osadzają się w rurach sprawiając, że woda ma nieprzyjemny, metaliczny zapach i smak. Utrudniają także przepływ wody w instalacji wodnej i urządzeniach sanitarnych powodując czarne i brązowe zacieki. Zjawiskom tym można jednak przeciwdziałać dzięki specjalnym stacjom odżelaziającym i odmanganiającym wodę. Tego typu systemy, można dodatkowo wyposażyć w lampy UV, które zabijają bakterie.

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 234a
63-400 Ostrów Wlkp.
serwis: 501-463-931
biuro: 62 738-13-86
NIP 621-149-25-23
e-mail: biuro@filtry-woda.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-03-01 13:04:51 | Ilość odsłon: 1136

Tagi