Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak

katalog firm

Branża: Uroda | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak

Kiedy zamkniesz za sobą drzwi, przywita Cię serdecznie aromatem wyśmienitej kawy lub herbaty wykwalifikowany, kompetentny personel oraz przyjazny wystrój, muzyka i blask świec. U nas zatrzymuje się czas, powraca witalność i poprawia humor...
Usługi w naszym Salonie wykonywane są na najwyższym poziomie, przynoszą efekty i pozwalają zrelaksować się. U nas możesz poznać nową koncepcję piękna. Pakiet różnorodnych zabiegów, który oferujemy, spełni Twoje najskrytsze oczekiwania i sprawi, że zapragniesz stale z niego korzystać.
Najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa klienta, dobra, serdeczna atmosfera, bezpieczeństwo i higiena. Dlatego dbamy o nienaganną czystość miejsca pracy oraz sterylność narzędzi. Poprzez systematyczny, częsty udział w szkoleniach doskonalimy swoje umiejętności i zdobywamy wiedzę, zapewniamy dostęp do wszelkich nowinek rynkowych, technik i trendów. Wdrażamy wiele autorskich, niepowtarzalnych pomysłów dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Staramy się, by klient czuł się jak u siebie i był naszym „certyfikatem jakości”.

Dane kontaktowe

Gabinet Kosmetyczny
Elarto Elżbieta Trzeciak
ul. Nałkowskiej 7
42-200 Częstochowa

tel. 34 366 83 83
mob. 605 940 365

gabinet@elarto.pl

www.elarto.czest.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-02-21 08:40:40 | Ilość odsłon: 1119

Tagi