"COVERCORP"

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy "COVERCORP"

Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych, wiarygodnych i sprawdzonych informacji.
Każdemu Klientowi gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz rozważną i poufną obsługę. Zawsze przestrzegamy zasad etycznych podczas wykonywania powierzonego zadania. „Covercorp” realizuje zlecenia Klienta w sposób jawny lub niejawny.
Jako jedyni na rynku oferujemy zdobywanie wiarygodnych danych poprzez wykorzystanie ofensywnych metod pozyskiwania informacji. Naszym atutem jest zespół sprawdzonych ekspertów dających gwarancję rzetelności i lojalności wobec Klienta.
Kontakt z naszą firmą objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej. Podczas realizacji zlecenia informujemy Klienta o planowanej metodzie działania oraz postępach pracy. Naszym atutem jest unikalne wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowa skuteczność. Szczycimy się praktyczną wiedzą zdobytą podczas służby w jednostkach specjalnych organów ścigania m.in. w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane sprawy wymagające rozległej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii, socjologii oraz psychologii.
Skutecznie pomagamy w minimalizowaniu ryzyka w biznesie. Dostarczane przez nas informacje z zakresu stanu prawno-organizacyjnego oraz kondycji finansowej partnerów biznesowych pozwolą Państwu podejmować skuteczne decyzje oparte o fakty i rzetelną ocenę realnej sytuacji.

Dane kontaktowe

"Covercorp” spółka jawna
00-695 Warszawa
ul. Nowogrodzka 50 lok. 515
tel. (22) 300-16-12
www.covercorp.pl
e-mail: biuro@covercorp.pl
NIP: 7010286131
REGON: 142844989
SR XII Wydział Gospodarczy KRS w Warszawie
KRS 0000380222

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-02-20 17:27:57 | Ilość odsłon: 1162

Tagi