Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Anna Szymczak

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Opis firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Anna Szymczak

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Anna Szymczak.

Firma powstała w 1994 roku i należy do grupy najbardziej znanych i najstarszych dystrybutorów dywaników samochodowych w Polsce.

Jesteśmy producentem dywaników welurowych do praktycznie wszystkich marek i modeli samochodów, jakie obecnie znajdują się na rynku Polskim. Nasza oferta odnośnie dywaników welurowych jest bardzo bogata zarówno w doborze gatunków weluru, w kolorystyce obszyć tych dywaników a co najważniejsze dla klienta w cenie, o czym macie Państwo okazję się przekonać.

Do tej pory nasze Przedsiębiorstwo nie przedstawiało swoich produktów na portach internetowych ale postanowiliśmy, że czas na zmiany, dlatego też w dniu 25.11.2009 r. zarejestrowaliśmy się na portalu internetowym Allegro aby przedstawić Państwu nasze produkty.


Mamy także przyjemność Państwa poinformować, że nasza firma jest bezpośrednim przedstawicielem dywaników samochodowych korytkowych ( gumowych ) zarówno do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych jak i ciężarowych, produkowanych przez renomowanych polskich producentów. Ponadto prowadzimy sprzedaż dywaników samochodowych ( gumowych ) uznanych producentów dywaników samochodowych z Europy m.in. niemieckiej firmy PETEX oraz SCHONEK, czeskich RIGUM.


Siedziba naszej firmy mieści się w Ostrowie Wlkp.
przy ul. Chłopickiego 102

Zapraszamy do współpracy hurtownie, salony samochodowe, sklepy internetowe, firmy transportowe, autokomisy, indywidualnych przedsiębiorców
a także wszystkie chętne osoby, które chcą nawiązać szeroką współpracę
z naszą firmą.


GWARANTUJEMY :

* atrakcyjne ceny,

* wysoką jakość,

* szybkie terminy dostawy

UWAGA !!!

Nie działamy w szarej strefie, dlatego też do każdego zakupionego przez Państwa towaru wystawiamy paragon a na życzenie rownież fakturę VAT. Poniżej przedstawiamy zasady licytacji, wysyłki towaru, zwrotu towaru, reklamcji a także wymiany towaru.

Dane kontaktowe

500 155 203.

http://allegro.pl/show_user.php?search=dbajoauto - Allegro.

Ostrów Wielkopolski, 63-400, ulica Chłopickiego 102.

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-02-18 09:29:33 | Ilość odsłon: 981