Autorska Pracownia Projektowa Architektury i Urbanistyki Linearte Wojciech Obłuski

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Autorska Pracownia Projektowa Architektury i Urbanistyki Linearte Wojciech Obłuski

Pracownia działa nieprzerwanie od 1990r. Właściciel firmy odbył praktykę zawodową w zagranicznych biurach (Duesseldorf, Wiedeń). Działalność początkowo koncentrowała się wokół rynku warszawskiego i okolicznych miejscowości, by z czasem rozszerzyć się na cały kraj. W ostatnich latach nasza oferta projektowa znalazła uznanie poza granicami Polski, szczególnie na rynkach wschodnich i w Skandynawii.

Młody, ambitny ale doświadczony zespół wykonuje projekty budynków jednorodzinnych, rezydencjonalnych, biurowych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Pomagamy naszym klientom w procesie inwestycyjnym na etapie doradztwa, kontaktów z urzędami, obsługi geodezyjnej, geotechnicznej i prawnej, aż do stworzenia kompleksowego opracowania, pełnobranżowego projektu, zwieńczonego uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Współpraca z pracownią nie ogranicza się do projektu budynku. Z równą pasją podejmujemy się realizacji projektów wnętrz i profesjonalnych projektów zieleni. Na życzenie klienta polecamy ekipy wykonawcze i pełnimy nadzór autorski nad inwestycją oraz dokonujemy niezbędnych uzgodnień.

Nasze projekty są wypadkową oczekiwań, potrzeb klienta, poszukiwań optimum estetycznego i fachowego przygotowania technicznego w zgodności z prawem budowlanym.

ZAKRES USŁUG PROJEKTOWYCH:

- budynki mieszkalne, jednorodzinne i wielorodzinne; usługowe i biurowe
- obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe
- modernizacje i rozbudowy
- aranżacje przestrzenne wnętrz
- inwentaryzacje
- projekty urbanistyczne i zagospodarowania terenu
- ogrody

OBSŁUGA INWESTYCYJNA:

- kompleksowa usługa projektowa- projekty branżowe i nadzory budowlane

Dane kontaktowe

Al. Krakowska 94
05-090 Raszyn
tel. (0 22) 720-33-87
fax. (0 22) 720-37-97

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-02-17 09:38:17 | Ilość odsłon: 1415

Tagi