Fotorafik Fotografia Okolicznościowa

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: śląskie | Miejscowość: Bytom

Opis firmy Fotorafik Fotografia Okolicznościowa

Nazywam się Rafał Wojtera. Na co dzień współpracuję ze szczęśliwymi ludźmi, dokumentując jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w ich życiu. Wykonując reportaże i sesje ślubne, robię to co lubię i co sprawia mi mnóstwo przyjemności. Dlatego każde nowe zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które staram się wykonać jeszcze lepiej niż poprzednie. Usługi fotograficzne najczęściej świadczę na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Jednak coraz częściej fotografuję w dalszych częściach południowej Polski.

fotograf ślubny śląskKażdorazowo dążę do tego, by moje zdjęcia były "żywe", ukazywały wspaniałą atmosferę chwili, dynamikę przedstawianych sytuacji. Dbam o to by przekaz wydobywający się z fotografii, przedstawiał prawdziwe emocje Pary Młodej, a także osób towarzyszących im w dniu ślubu. Nieszablonowe spojrzenie i spostrzegawczość, pozwalają mi uchwycić momenty i szczegóły, dzięki którym zdjęcia z reportażu ślubnego są wyjątkowe i niepowtarzalne. Mojej uwadze nie umknie żadna chwila, warta by ją uwiecznić na zdjęciu. Pracuję na sprzęcie firmy Canon (Canon 5d Mk II, obiektywy Canon serii L, lampy błyskowe serii Speedlite) - gwarancja najwżyższej jakości.

Do każdego zlecenia i każdej pary podchodzę indywidualnie, dlatego dużą wagę przykładam do otwartej i partnerskiej współpracy. Jako fotograf, najpierw staram się dobrze poznać Wasze oczekiwania i dopiero wtedy przystępuję do realizacji Waszego reportażu. Opierając się na Waszych osobowościach, własnych pomysłach, gustach czy też zainteresowaniach, szukamy wspólnych pomysłów na ciekawą sesję plenerową, jak również cały dzień ślubu. Omawiamy wszelkie szczegóły, dzięki którym nasza współpraca będzie owocna, a ja ze swej strony robię wszystko by efekt końcowy przerósł Wasze oczekiwania :)

Dane kontaktowe

WWW.FOTORAFIK.PL
TEL. 530444222
FOTORAFIK@TLEN.PL

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-02-13 20:47:55 | Ilość odsłon: 1045