DIDEK POLSKA oddział Zawadzkie

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: opolskie | Miejscowość: Zawadzkie

Opis firmy DIDEK POLSKA oddział Zawadzkie

FIRMA DIDEK POLSKA sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi z zakresu hydrauliki siłowej, od doradztwa, projektu, dostawy komponentów po montaż i serwis.

Klientom oferujemy produkty sprawdzone, znane, renomowanych firm:
ARGO-HYTOS, RAJA-LOVEJOY, NEW COOL i innych.

Oferowane elementów hydrauliki siłowej spełniają najwyższe wymagania, są trwałe i niezawodne, posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Elementy te doskonale radzą sobie również w skrajnych warunków pracy:
w zakładach produkcyjnych, odlewniach, ocynkowniach, koksowniach, elektrowniach, czy w innych zakładach posiadających prasy hydrauliczne.

Firma posiada w ofercie:
hydraulikę siłową, elementy hydrauliki siłowej, zasilacze hydrauliczne, sprzęgła, pompy, łączniki sprzęgło -pompa, pierścienie i listwy tłumiące, zbiorniki aluminiowe i stalowe, filtry, manometry, wskaźniki różnicy ciśnienia, przekaźniki różnicy ciśnienia, wskaźniki poziomu oleju z termometrem, indywidualne rozwiązania z zakresu filtracji, filtry i agregaty do filtracji bocznikowej, urządzenia do serwisowania olejów, wkłady separujące wodę, czujniki i elementy pomiarowe, przenośne i stacjonarne urządzenia do diagnozy oleju, rozdzielacze sterowane elektrycznie i mechanicznie, rozdzielacze sekwencyjne, hydraulika nabojowa, zawory proporcjonalne, zawory ciśnieniowe, zawory zwrotne, zawory regulujące przepływ, płyty przyłączeniowe i bloki hydrauliczne, bloki hydrauliczne dostosowane do potrzeb klienta.

Dane kontaktowe

DIDEK Polska sp. z o.o. Oddział Zawadzkie
GRZEGORZ KĘDZIORA
KOM. +48 537 206 362
g.kedziora@didek.de
47-120 Zawadzkie, ul Szpitalna 2

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-02-13 10:45:03 | Ilość odsłon: 1188

Tagi