Nestia Media Group s.c.

katalog firm

Branża: Reklama | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Nestia Media Group s.c.

Nestia Media Group jest innowacyjną grupą marketingu zintegrowanego. Bazując na doświadczeniach najlepszych, zbudowaliśmy zespół pasjonatów i profesjonalistów gotowych wyznaczać trendy w skomplikowanej rzeczywistości mediowej. Naszą największą wartością jest łączenie najlepszych na rynku technologii oraz najbardziej skutecznych praktyk rynkowych z doświadczeniem w mediach, marketingu i sprzedaży.


Do każdego projektu podchodzimy niestandardowo, analizując od podstaw koncepcje strategi działania. Nasz dział Reklamy wspiera każdą realizację, by poza efektownością cechowała się efektywnością w budowaniu wizerunku firmy, zwiększaniu świadomości i przywiązania do marek naszych Klientów.

Naszą misją i celem jest dostarczanie skutecznych narzędzi oraz systemów komunikacji marketingowej. Filozofią naszego działania jest uwaga skupiona na realizację konkretnych celów biznesowych naszych klientów. W oparciu o nią projektujemy strategię marketingową, badamy użyteczności serwisów i aplikacji, projektujemy narzędzia komunikacji marketingowej.

Dane kontaktowe

Nestia Media Group s.c.
Ul. Erazma Ciołka 11a, lok. 320, 301
01-445 Warszawa

Tel. +48 22 219 65 30

Informacje o wpisie

Data dodania: 2012-01-19 15:44:13 | Ilość odsłon: 1116

Tagi