Fabryka Wnętrz Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Biała Podlaska

Opis firmy Fabryka Wnętrz Sp. z o.o.

Operujemy szeroką paletą frontów meblowych: drewnianych, fornirowanych, przeszklonych, lakierowanych w praktycznie nieograniczonej ilości kombinacji wzorów i wybarwień (ponad 100 wzorów płyt meblowych). Możemy zaproponować blaty z różnych materiałów: na bazie płyty wiórowej produkowane w technologii postformingu; drewniane olejowane; HI-MACS (wykonane z żywicy akrylowej z odpowiednimi komponentami); kamienne (marmur, granit); z konglomeratu i kwarcowe. Z elementów szklanych możemy zaoferować: szkło piaskowane, fazowe, zwykłe, Lacobel i witraże. Również mamy w ofercie elementy dekoracyjne: panele dekoracyjne i ażurowe. Stosujemy wysokiej jakości okucia i akcesoria znanych firm tj. Hettich, Blum. Do zamówionych mebli również proponujemy sprzęt AGD na korzystnych warunkach. Możliwość skorzystania z opcji ratalnej.

W szafach i zabudowach wnęk stosujemy wysokiej klasy systemy przesuwne (Hettich, Sevroll) oraz szeroki wybór wypełnień drzwi (płyta, szkło, lustro, fornir).

W ofercie posiadamy również okna o różnym charakterze: ścienne, dachowe, aluminiowe, PCV oraz pasywne. Energooszczędne i estetyczne profile odporne na czynniki atmosferyczne. Dodatkowo w sprzedaży mamy drzwi i bramy garażowe.

Firma prężnie się rozwija. Dzięki bogatej ofercie, korzystnych warunków współpracy, grono naszych odbiorców stale się powiększa. Obsługujemy duże, średnie i małe przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych z całej Polski.

Wysoka jakość naszych produktów, połączona z fachową obsługą zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze motto "Komfort i Elegancja".

Zachęcamy firmy do nawiązania z Nami współpracy.

Dane kontaktowe

Telefon stac.: 83 343 81 49
Faks: 83 343 40 93
E-mail główny: biuro@fabryka-wnetrz.pl
Marketing: marketing@fabryka-wnetrz.pl
Meble na wymiar: meble@fabryka-wnetrz.pl
Okna/rolety/moskitiery: biuro@fabryka-wnetrz.pl
gg na biuro: 37186633

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-12-22 15:19:44 | Ilość odsłon: 1321

Tagi