REPORT Nieruchomości

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy REPORT Nieruchomości

REPORT Nieruchomości – działa na rynku nieruchomości od 2005 roku i zakresem działalności obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzanie nieruchomościami. Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe ponieważ zarówno właściciel firmy jak i współpracujące z nami osoby również wcześniej związane były z branżą nieruchomości w innych firmach, także korporacyjnych. Zajmujemy się sprawami złożonymi i skomplikowanymi, na które firmy korporacyjne nie zwracają uwagi lub zajęcie się nimi staje się dla nich nieopłacalne.

Zarządzając i administrując nieruchomościami uważamy, że podstawą prawidłowego działania jest spojrzenie lokalne na zarządzaną nieruchomość. Nikt nie zna lepiej potrzeb właściciela niż on sam, a żadna struktura korporacyjna nie zapewni prawidłowej obsługi nieruchomości. Dlatego też współpracujemy z podwykonawcami, którzy czują się odpowiedzialni przed właścicielami nieruchomości i zależy im na stałej współpracy.
Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej, a formę i zakres współpracy z naszymi Klientami ustalamy po zapoznaniu się ich oczekiwaniami.
Dążymy do jak najlepszego przepływu informacji pomiędzy właścicielami i użytkownikami nieruchomości respektując ich oczekiwania np. w zakresie doboru podwykonawców remontów.
Posiadamy licencje zawodowe oraz ubezpieczenie OC związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania (administrowania) nieruchomościami.

Dane kontaktowe

REPORT Nieruchomości
ul. Czerniakowska 71
00-718 Warszawa

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-12-19 14:17:21 | Ilość odsłon: 1318

Tagi