Iteon

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Łańcut

Opis firmy Iteon

Jesteśmy młodą firmą działającą na rynku od 2009 roku.

Co nasz wyróżnia?

To że jesteśmy młodym zespołem, chcemy zaistnieć na rynku. Nie przeprowadzamy selekcji klientów. Każdy jest traktowany wyjątkowo. Wybierając nas dokonujesz najlepszego wyboru. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Swoje obowiązki wykonujemy starannie. Realizujemy wymagania naszych klientów tak, aby byli oni zadowoleni i pozostali z nami w długiej i owocnej współpracy. U nas nie ma problemów, ponieważ zawsze można porozmawiać i poszukać najlepszego rozwiązania.

ITEON.pl to firma zajmująca się opieką informatyczną firm oraz instytucji na terenie województwa podkarpackiego. Wykonujemy szerokie spektrum usług w bardzo przystępnych cenach. Zabezpieczamy cenne dane klientów. Dbamy o bezpieczeństwo, szkolimy, wykonujemy wszelkie prace ze sprzętem elektronicznym, a to czego nie ma w naszej ofercie może być usługą indywidualną dla danego klienta. Pośredniczymy w zakupach sprzętu, który konfigurujemy na potrzeby kupującego i dostarczamy pod wskazane miejsce, a co najważniejsze w chwili awarii klient ma dostęp do doświadczonego zespołu informatyków, którzy rozwiążą każdy problem i to przeważnie na miejscu, bez zbędnych problemów z dostarczeniem sprzętu do serwisu itp. Sprzęt który oferujemy jest najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że żaden sklep w okolicy nie jest w stanie obniżyć cen o 20 do 50%! A my dajemy możliwość zakupu nowego sprzętu z gwarancją po znacznie niższych cenach, oferujemy pomoc i podłączamy sprzęt u klienta.

Nasza działalność na Allegro.pl dopiero się rozpoczyna, ale nasze ambicje nie pozwalają nam pominąć tak szerokiego grona klientów którzy szukają tanich i wygodnych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Tworzymy strony www i sklepy internetowe, załatwiamy domenę i serwer, wszystko to w sposób przyjazny dla osób które nie muszą się znać na programowaniu ani zaawansowanej obsłudze komputera. Tworzymy profesjonalne rozwiązania, łatwe w obsłudze a przede wszystkim przynoszące klientowi korzyści których oczekiwał. Wszystkie uwagi sukcesywnie są realizowane do dnia w którym klient zaakceptuje wszystkie produkty. Oczywiście klient po dokonaniu transakcji nie zostaje sam sobie, ma nasze wsparcie techniczne, możemy nadzorować wszystkie czynności których będzie potrzebował.

ITEON.pl to profesjonalna identyfikacja wizualna, loga, wizytówki, papiery firmowe, projekty graficzne, klient otrzymuje za każdym razem całkowicie inny produkt, dostosowany indywidualnie do jego potrzeb, może wprowadzać poprawki do momentu w którym zaakceptuje projekt.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Jeśli czegoś co jest Ci potrzebne nie ma w naszej ofercie – zapytaj – indywidualne zlecenia też wykonujemy, w bardzo niskich cenach jak na rynek Podkarpacki. Ciągle się rozwijamy, chętnie podejmujemy wyzwania – a to że jesteśmy nowi to tylko i wyłącznie Twoja korzyść, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu!

Dane kontaktowe

Cetnarskiego 6/1 (1piętro), 37-100 Łańcut
Kontakt mailowy: info@iteon.pl
http://www.iteon.pl
Kontakt telefoniczny: 603 892 927

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-11-13 22:49:00 | Ilość odsłon: 1168

Tagi