STRONG SECURITY

katalog firm

Branża: Agencje ochrony | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy STRONG SECURITY

W ramach oferty naszych usług pragniemy zachęcić Państwa do owocnej współpracy. Jesteśmy dla Państwa, dlatego tak bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi i pochwały, pomocne nam w podnoszeniu poziomu naszej pracy. Wierzymy, że nasz dotychczasowy dorobek i nasza obecna oferta wzbudziły Państwa zaufanie.

Jesteśmy firmą usługową, w ofercie handlowej dla naszych klientów proponujemy:

- Całodobową ochrona osób i mienia,
- Całodobową ochrona imprez masowych i VIP-a
- Montaż i serwis systemów alarmowych
- Windykacje należności
- Specjalistyczne i niespecjalistyczne sprzątanie obiektów
przemysłowych

Kierując się wysoką jakością i rzetelnie realizowaną pracą, dokładamy starań by dostosować naszą ofertę do wszechstronnych oczekiwań stawianych przez naszych klientów. W realizacji wymienionych zadań posiadamy wieloletnie tradycje, wzbogacone cennym doświadczeniem.
Posiadamy koncesję i wszelkie uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie ochrony osób i mienia na terenie całego kraju.
Wierzymy, że przekonaliśmy Państwa do współpracy z naszą firmą i zainteresowaliśmy zakresem swoich usług. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 664729829 lub email strong.security.pl@gmail.com w celu sprecyzowania zakresu współpracy.


W obecnych czasach uzyskanie wysokiego poziomu ochrony nie wystarczy. Niezbędne jest również stałe rozwijanie umięjętności pracowników ochrony - bez obniżania jakości. Przez ostatnie siedem lat moja praca obejmowała techniki ochrony jednocześnie
stałe udoskonalanie procesów z nią związanych. Jestem elastyczny mogę jednocześnie nadzorować pracę monitoringu jak i ochrony fizycznej. Ponieważ znam się na technikach ochrony przed kradzieżami, jestem w stanie wprowadzić najbardziej skuteczne metody i procesy zapobiegania im.
Wybór Agencji Ochrony do realizacji zadań to skomplikowany i zróżnicowany procec.
Dlaczego warto zatrudnić Przedsiębiorstwo Strong Security
1.Wyszkolenie pracowników ochrony i zabezpieczenia p.poż. z systemów monitorowania,SAP i dozoru.Pracownicy,którzy nie będą spełniać norm wyznaczonych przez Państwa będą wymienieni na innych,z odpowiednimi kwalifikacjami.
2.Bezpośredni i stały nadzór na obiekcie przez 24h właściciela firmy Strong Security lub osobę go reprezentującą,co napewno zwiększy wydajność i efyktywność pracy ochrony.
3.Wielobranżowość Przedsiębiorstwa Strong Security umozliwia zatrudnienie jednej firmy do: ochrony i prac porządkowych co za tym idzie lepszy nadzór nad pracownikamii zwiększenie efektywności i wydajności ich pracy.

Stawki godzinowe proponowane przez Przedsiębiorstwo Strong Security
1.Pracownik ochrony z licencją 12 pln/h netto
2.Pracownik ochrony bez licencji 10 pln/h netto
3.Pracownik porządkowy : Do uzgodnienia
4.Pracownik p.poż. 14 pln/h netto

Dane kontaktowe

ANDRZEJ BALCERAK 664729829

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-10-29 14:12:55 | Ilość odsłon: 1485

Tagi