Monrex Sp. z o. o.

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Monrex Sp. z o. o.

Usługi outsourcingu, doradztwo, konsultacje, projektowanie i realizowanie projektów w zakresie urządzeń prądotwórczych, agregatów prądotwórczych, generatorów, inverterów, urządzeń filtro-wentylacyjnych, kontenerów specjalistycznych. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia.]

Dla firm, które nie posiadają rozbudowanych działów sprzedaży i współpracy z rynkami zagranicznymi Monrex Sp. z o. o. jest firmą zaopatrującą i oferującą wyroby tych firm dla zagranicy.

Wielkie powodzenie generatorów zapasowych skłoniło Monrex Sp. z o. o. do ogłoszenia promocyjnej ofery specjalnej na najbardziej poszukiwanie generatory zapasowe.

Oferujemy generatory 2/3/4/5/6 kVA, 1 lub 3 fazowe, diesel, jako zapasowe źródła zasilania z pełną automatyką włączania niezależnego zasilania awaryjnego przy przerwie lub zakłóceniu dostaw prądu z zewnętrznej sieci energetycznej. Po usunięciu awarii system sterowania automatycznie wyłącza generator i łączy wewnętrzną instalację elektryczną z siecią zewnętrzną. Oferujemy sprzęt wyciszony (typu SILENT).

Aby uniezależnić się od dostaw prądu, również tam gdzie trudno zabrać ze sobą duży agregat prądotwórczy (działka, podróż, wakacje pod namiotem), oferujemy przenośny Generator Inverter o mocy 1.1kVA. Jego główne zalety to: lekkość (po zatankowaniu zbiornika paliwa ok 15 kg), łatwość w obsłudze, możliwość zasilania benzyną lub gazem LPG/NG, oraz falownik sinusoidalny, który zapewnia bezpieczne podłączanie komputera, odbiornika telewizyjnego, elektronarzędzi i innych urządzeń wrażliwych na zmiany napięcia. W przypadku braku zasilania z zewnętrznej sieci energetycznej Generator Inverter, może być również używany (po zapewnieniu odpowiedniego wydalania spalin), do zasilania urządzeń znajdujących się w gospodarstwie domowym.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony http://www.monrex.com/

Dane kontaktowe

Ul. Okopowa 56/228
01-042 Warszawa
Tel.: 22 414 58 30
e-mail: info@monrex.com biuro@monrex.com
adres: www.monrex.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-10-27 14:56:24 | Ilość odsłon: 1329

Tagi