Salon Mody Ślubnej Renia.

katalog firm

Branża: Odzież | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Trzcianka

Opis firmy Salon Mody Ślubnej Renia.

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. To dzień który każdy chce zapamiętać z najlepszej strony i do końca swojego życia. Ślub ma być jedyny w swoim rodzaju piękny i niepowtarzalny. W czasach kiedy człowiek żyje w pośpiechu i stresie, jest zapracowany, posiada małą ilość czasu łatwo o czymś zapomnieć i pominąć.

Nasza firma powstała z myślą o pomocy w organizacji takiej uroczystości. Mamy na myśli kompleksową obsługę w jednym miejscu po to by zaoszczędzić czas, pieniądze i dobrać wszystko od A do Z.

Wybór kreacji ślubnej i dodatków musi być dokonany z rozwagą i wyczuciem kolorystyczno-stylistycznym. By tak było nasz stylista kreowania wizerunku pomoże w dokonaniu właściwego wyboru sukni i wszystkich niezbędnych dodatków.

Dyplomowany kosmetolog zajmie się profesjonalnym makijażem, stylizacją paznokci oraz odpowiednimi zabiegami kosmetycznymi, a fryzjer dobierze odpowiednią fryzurę pasującą do typu urody. Wspólnymi siłami dokonamy nie jednej metamorfozy i stworzymy perfekcyjny wizerunek pani młodej oraz jej gości. Służymy radami i doświadczeniem.

Nasi dekoratorzy zajmą się oprawą dekoratorską sal, kościołów i aut. Wspólnie wybierzemy odpowiednią wiązankę ślubną, butonierki, kwiaty do kościoła, na stoły, dla rodziców itd. !

W naszej firmie stawiamy na wiedzę, wykształcenie oraz doświadczenie, dlatego też pracujemy z osobami wykwalifikowanymi w danych dziedzinach. Naszą wiedzą i współpracą pragniemy stworzyć indywidualną bajkę państwa młodych.

Dane kontaktowe

Renata Krasiczyńska
ul. lipowa 9
64-700 Czarnków
tel. 698-265-085
www.salonslubnyiurody@interia.pl
salonslubnyiurody@interia.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-10-26 21:43:11 | Ilość odsłon: 1309

Tagi