BAT-POL Michał Siejek

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy BAT-POL Michał Siejek

Firma BAT-POL jest firmą zajmującą się szeroko rozumianym budownictwem drogowym,
ze szczególnym naciskiem na budowę ulic, placów i chodników z kostki brukowej.
Firma swoje roboty wykonuje kompleksowo oznacza to, że zajmujemy się kompletną realizacją projektów począwszy od robót ziemnych, instalacyjnych poprzez nawierzchnię wszelkiego typu,
oświetlenie a kończąc na pracach związanych z zakładaniem zieleni.

Nasze doświadczenie , ogromne zaangażowanie w dokształcanie i szkolenie pracowników, a także inwestycje w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt stawia nas w czołówce firm drogowych ze specjalnością brukarską.
Posiadamy nowoczesny i niezawodny sprzęt począwszy od koparek i aut ciężarowych aż do nowoczesnych układarek do kostki brukowej. W połączeniu z naszą wykwalifikowaną kadrą, która nie boi się nawet najtrudniejszych inwestycji możecie być Państwo pewni jakości oferowanych usług.

Nasza firma poza główną działalnością jaką jest budowa dróg z kostki brukowej oferuje również wynajem sprzętu budowlanego, sprzedaż profesjonalnych maszyn do prac brukarskich i drogowych oraz kostki brukowej certyfikowanej.

Firma BAT-POL oferuje usługi w zakresie transportu ciężarowego z HDS. Transport materiałów sypkich. Przewóz piachu, żwiru, gruzu, itp. Możliwośc samozaładowania łyżką podpinaną pod HDS.
Ładownośc 16T/8 palet. Wynajem (100zł / 1h)

Dane kontaktowe

BAT-POL Michał Siejek
ul. Syrenia 8A
61-017 Poznań
tel. 534 991 996

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-09-21 14:41:45 | Ilość odsłon: 1301

Tagi